Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tennél ha 20-on évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tennél ha 20-on évesen szerelmes lennél egy 40 éves nőbe? Megpróbáljam vele komolyan? 27/F

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen a baráti körömben..+12 év a nő javára és tökéletesen működik.Nagyon is boldogok!
2019. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Sok ilyet láttam. Egyik sem volt tartós. Amíg nem volt unalmas a szex működött.

Általában egy fiatal csinos nő megjelenése vetett véget a kapcsolatnak.

2019. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most sem olyan a szex mint amilyennek én képzeltem. Érzelmesebb,szenvedélyesebb. De így jobban tetszik mint az eddigi nőimmel.
2019. máj. 2. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
13 év nem vészes korkülönbség, köztem és a párom között is ennyi van(csak itt az ő javára). Próbáld meg, persze.
2019. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit veszítesz? Semmit.

Arra sincs garancia, hogy egy veled egykorúval komoly kapcsolat működik. Akkor tudod meg, ha teszel egy próbát. Ártani nem ártasz vele senkinek.

Jobb, mint évekig visszatérően azon kattogni, hogy mi lett volna, ha...

2019. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha semmi egyéb probléma nincs a korkülönbségen kívül, akkor persze, miért ne? Nem kell problémát keresni ott, ahol nincs probléma.
2019. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ne próbálnád? Köztünk is 13 év van, csak a férfi javára. 13 év a mai világban nem sok, meg amúgy sosem volt az. De mielőtt megpróbálod vele komolyan, tisztázni kell, hogy akar-e 1-2 éven belül gyereket, mert ketyeg a biológiai órája, meg hogy te akarsz-e.
2019. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem az összes (4) hosszú kapcsolatom 4-6 évesek, extrém korkülönbséges volt.

A max. az 21 év volt a nő javára. én 28, ő 49.

Atomszép magas vékony, de szép tartású, nem olyan görbehátú púpos mint a mai lányok 90%-a.

És nagyon jól megvoltunk, igez, nem a mindennapi hajtásról szólt az életünk, úgyhogy volt időnk bőven egymásra, bármikor.

Egy centit sem bántam meg egyikből sem. Most 53 vagyok és 21é bnőm van és ez is atomjó kapcsolat.

Nem viszgálok, meg elemezeke, hogy mi lesz 5 év múlva stb stb.

Egyszerűen ÉLEK-ÉLVEZEK-BOLDOGAN.

Az összes hülyeség, hogy igy komoly, meg ugy komoly kapcsolat, meg küzdeni a másikért, meg gyomorideget kapni a másiktól, meg jaaaj adjunk még egy esélyt, hagyjuk már.

Nem akkor kezdek el filózni, amikor már járókerettel battyogok, hogy :

húúú ezt is kihagytam az életemből meg azt is, nem fogok keseregni, csak vigyorogni, hogy de jó volt eddig minden.

2019. máj. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!