Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy nemtudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nemtudom utálni? Lehet ez szerelem?

Figyelt kérdés
2 hete beszélek egy fiúval, mar az elejen nagyon megfogott. 1 hete naponta órákat hívásozunk, sokszor hajnalokig, szinte mindig. Sokat is veszekedünk, a mai nap egyszer veszekedes, aztan minden jo es ez ismetlodott. Javareszt a hulyesegei miatt, olykor miattam, de hiaba tud megbantani, es volt h sírtam miatta, de egyszerűen hiába akarnám utálni ilyenkor őt nem megy, és mindent megtudunk beszélni, mert normalis. Sok gyerekes hülyeséget is csinálok miatta, és teljesen úgyérzem idióta vagyok amióta beszélünk, ma este 1 órán át féltékennyé akartuk tenni a másikat és huztuk egymas agyát. Olyan dolgokat mondtam el neki ennyi ido alatt, amit az elso baratomnak akit szerettem, neki is fel evbe telt. De neki mindent elmerek. Nem hiszek abban hogy lehet valaki szerelmes hogy nem talalkozunk eloben, de nemtudom ezt hovatenni. Jovoheten lesz randink, tehat fogunk talalkozni. 19l

2019. máj. 13. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még nehéz szerelemnek mondani, de nagyon könnyen kialakulhat. Jelenleg inkább vágyol rá, kedveled a társaságát, megfogott a személyisége.

Pár éve hasonló helyzetben voltam "regénybe foglaltam", hogy szerelmes vagyok belé, pedig addig csak telefonon és neten tartottuk a kapcsolatot. Ilyen szempontból akkor kicsit meg voltam zavarodva, soha nem kerestem párt magamnak a neten, és ez sem párkeresésnek indult, nem is hittem ebben. Lehet ezek a kezdeti érzések csupán azért voltak, mert piszkosul kívántam őt, nem tudom, de mikor élőben megláttam akkor volt végem. Akkor egy hosszú hétvégét töltöttem vele együtt, az első nap egymásnak estünk, a kémia nagyszerű volt köztünk, azóta is együtt vagyunk imáron lassan 3 éve.

2019. máj. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne essél abba a hibába,hogy mindent csinálhat majd veled, mert valahogy e felé tartasz.
2019. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen történetekkel, hogy nem a partnerbe vagy szerelmes, hanem a róla kialakított és erősen idealizált képbe. Ilyen az emberi agy, erről nem tehetsz.
2019. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!