Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy új ember be jön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy új ember be jön az életedbe és meg tudod szeretni/bele tudsz szeretni akkor a jelenlegi kapcsolatod már biztos halálra van ítélve?

Figyelt kérdés

Vagy lehet csak rossz időszak, illetve fellángolás

(nem vagyok kapcsolat szakértő, elhittem hogy akibe először bele szerettem vele is leszek mindig, mindent megtettem érte, és most nem tudom mi ez)



2019. máj. 13. 04:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lesarkítva azt mondanám, hogy igen.

De ha jobban elemzem nem biztos. Láttunk már példát érzelmi megcsalásra, megcsalás utáni boldog kapcsolatra is

Viszont az az egy 100%, hogy ha belefér egy 3. személy, akkor ott a jelenlegi kapcsolattal gond van.

2019. máj. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Attól függ, hogy milyen a jelenlegi kapcsolat. Ha azzal minden rendben, akkor is lehetnek időnként fellángolások, amivel nem nagyon érdemes foglalkozni, főleg nem belebonyolódni. De ha már eleve nem jól működik a kapcsolat, és elkezdünk kitekingetni belőle, akkor lehet, hogy érdemes foglalkozni az új lehetőséggel, sőt: ez segíteni szokott, hogy kilépjünk a másikból, amiben már nem sok örömünk telik.
2019. máj. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem szerelem, csak fellángolás az új, mert langyos a kapcsolatod.
2019. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2019. máj. 13. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!