Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi statisztikám alapján, az ember még is hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

szóval:

- Disco: itt a gyakorin is nagyon sokan írták már, h az emberek szórakozni mennek ide, talán az emberek 1%-a az aki párt is keres, de ez nagyon ritka, de az emberek 90%-a azt mondja ugye hogy szórakozni megy oda az ember bulizni. - Szóval disco kiütve


- Internet: csak hogy kipróbáljam, beregisztráltam 6 különböző Társkereső oldalra!

a 6 társkereső oldalon 6 nőnek írtam normális kedves egyszerű üzenetet ismerkedés céljából. Ez összesen 36 lány! Ebből 1 azaz 1 válaszolt.


- Bolt , szupermarketek: Nem tudom ez bejött valakinek, volt már akinek működött??? Amúgy nekem szupermarketben sikerült legutóbb összeismerkednem valakivel, szóval ez megérdemel 1 pontot.


- Kávézó, mcdonalds, éttermek, pizza stb. : itt mindenki beül szépen egyedül de legtöbb esetben baráttal vagy a párjával enni inni, és utálja ha zavarják, Magyarországon ez is eléggé ki van ütve, próbáltam de mindenhol azt mondták, bocsi de éppen ebédelek ...


- Utca! Mindenki siet nem áll meg senki, Még is mit mondasz nekik?? "sziaaa, álljj meg léccííí nem iszunk egy kávét" tutira h megy tovább.


- Busz vonat villamos: hatalmas a tömeg, és mindenkinek elég ciki ha itt valaki odamegy hozzá...


- könyvtár??? itt sajnos az eléggé betokosodottakat találja az ember, könyvmolyokat stb.


Külföldön léteznek kifejezetten ilyen bárok, nem tudom látta e valaki a "dilis őrült szerelem c filmet, vagy a vámpírnaplókat, ahol van egy kúltúrált, étterem + bár + szórakozási lehetőségek" ez itt magyarországon nincs de én még nem láttam


Szóval hol is lehet ismerkedni???


2011. dec. 14. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

ha értelmetlen vagy-és rusnya vagy sehol se fog sikerülni


ha nem, akkor meg ne add fel

2011. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
iskola,munkahely
2011. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok se értelmetlen se rusnya, és mielőtt megkérdi valaki, nem vagyok oda magammal és nincs nagy arcom sem. nem vagyko sem elhízve sem kicicomázva, átlagos sportos testalkatúnak mondom magam.
2011. dec. 14. 18:26
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb a baráti körből, valakinek van egy szingli ismerőse, stb módon ismerkedsz.
2011. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
én Tescoban ismerkedtem meg egy sráccal, de mi dolgozni jártunk oda :D
2011. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
jó.. tegyük fel már nem jársz se fősulira se gimibe, és amunkahelyeden mindenkinek van párja, vagy nem is dolgozik nő.
2011. dec. 14. 18:27
 7/21 A kérdező kommentje:
ez csak érdekelne, é úgy a 18-30 éves korosztály.
2011. dec. 14. 18:28
 8/21 A kérdező kommentje:
amugy az 1 válaszolónak is igaza van. Mert aki rusnya vagy értelmetlen, vagy mindkettő az max diliházban tud ismerkedni. :)
2011. dec. 14. 18:30
 9/21 anonim ***** válasza:

Net, fizetős társkereső, aki fizet az komolyan gondolja.

Boltban jó ötlet. szívesen venném ha oda jönne hozzám valaki amikor látja, hogy ott vagyok egyedül.

Ebéd közben nem szerencsés, várd meg amíg befejezi és hívd meg egy italra vagy sütire ha normális a nő és jól indul a beszélgetés.

Egy padon ülő lánytól megkérdezheted, ő biztos nem rohan. :)

Szerintem jó dolog buszon, vonaton beszélgetni.

Könyvesboltban jobb szerintem. :) Vannak már olyan könyvesboltok ahol szolgálnak fel kávét.


Velem is lehet ha írsz privit. :)


20/N

2011. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
38%

Nekem ez leginkább egy olyan ember kérdésének tűnik, aki valamilyen okból nem talál magának párt, de gyáva beismerni a saját hibáját, és másokban, a külvilágban keresi a hibát. Ismerem ezt a típust, én is ilyen voltam.

20 L

2011. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!