Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek felvilágosítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felvilágosítsam az exem jelenlegi élettársát vagy hagyjam, hogy maga jöjjön rá a maga kárán, hogy milyen ember a párja?

Figyelt kérdés

Nem agresszív, nem iszákos csak egyszerűen egy sz*r alak, aki elfelejt megemlíteni néhány apróságot (hitelek, gyerekek) és mániákus hazudozó. Anno nekem senki nem mondta el, mikor meg szakítottunk akkor dícsértek, hogy jól tettem és sajnálkoztak, hogy miért tartott annyi ideig, hogy kiismerjem... Talán ha szóltak volna akkor minden jobban alakul.

Most egy ismerősöm mutatta, hogy az új barátnő lelkesen áradozik, hogy első babájukat várják és hamarosan összeházasodnak.

Nem tudom, mi lenne jó, szólni vagy hallgatni. Ha szólok, akkor hogyan kellene felvenni a kapcsolatot a barátnővel, akit nem is ismerek?


2014. júl. 29. 15:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Szép Tőled, hogy segíteni akarsz neki, de nem valószínű, hogy hinne Neked, hiszen Te vagy az ex. Nyilván az első, ami fel fog merülni benne (pláne, hogy nem ismeritek egymást), hogy vissza akarod szerezni a pasit.
2014. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Elkéstél. Már a közös babát várják. Hagyd őket, ne avatkozz a magánügyeikbe.
2014. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
ne szólj bele az életükbe. Ha akar, magától rá fog jönni arra, hogy milyen is ez a férfi. Úgy is azt hinné, ( mint én is ) hogy a féltékenység beszél belőled.
2014. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne avatkozz bele. Hagyd, hogy éljék az életüket, és te is éljed a sajátodat.
2014. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy, én a helyedbe nem folynék ebbe bele. Egyrészt nem tudhatod, hogy most milyen az exed (pl. az én egyik exem az új barátnőjének mindent megadott amit én hiányoltam a kapcsolatunkból. Véletlenül volt a lánnyal egy közös ismerősünk, onnan tudom)Másrészt ha szólsz, még a végén úgy jöhet le, hogy féltékeny vagy és még jelent neked valamit az ex. Ne foglalkozz velük, éld az életed.
2014. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Ez nem a te dolgod. Nem tudom, en orultem, h megszabadultam a szinten szaralak exemtol, eszembe sem jut az eletevel foglalkozni.

Arrol nem is beszelve, h gondolod a menyecske fog neked hinni...? Vagy neked fog hinni...?

2014. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a pasi pont az ellenkezőjét állítaná, mint te, ha szólnál neki. Szerinted kinek hinne? Magadnak csinálnál gondot, nem hiszem, hogy segíteni tudnál
2014. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%

Hagyd, majd o is megismeri.

Ha szolnal, ugyis az lenne, hogy meg nem tetted magad meg tul rajta.

Vagy igaz is lenne? Miert akarsz beleszolni mas eletebe? Miert akarsz askalodni?

2014. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz a saját életeddel. Semmi közöd hozzájuk.
2014. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt abszolút semmi értelme nincs,úgyis te jönnél ki belőle rosszul.Másrészt önző dolog más magánéletébe belefolyni.Neked van saját életed már,azzal kéne törődnöd.
2014. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!