Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elengednétek a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat egyemetes gólyatábort szervezni?

Figyelt kérdés

Passzív féléven van a barátom de pár napja hívták a volt csoporttársai, hogy kevesen vannak és van-e kedve menni szeptemberben 3 napig gólyatábor szervezőnek.

Ti mit szólnátok, örülnétek egy ilyennek? Kicsit tartok a gólyatáboroktól, sok rosszat hallani...


2019. máj. 14. 08:21
1 2
 1/13 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Ennyire nem bízol a párodban és a kapcsolatotokban? Miért feküdne össze mással, ha téged szeret. Ha meg összefekszik, akkor meg úgy is mindegy volt ennek a kapcsolatnak.
2019. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Én nem tartanék tőle, és "elengedném". (bár nem a kiskorú gyermekem, hogy engedély kéne hozzá) Ha akarja akkor menjen. Ha meg akar csalni, ahhoz meg neki nem kell gólyatábor. (amúgy a saját gólyatáborában sem szexelt senkivel anno)
2019. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy “elengedném” -e? Felnőtt ember, azt csinál, amit akar. Neked semmi jogod bekorlátozni. Maximum elmondhatod neki a nemtetszésed, de akkor is ő fogja eldönteni, hogy akar-e menni vagy sem. Bár egy ilyen bizalmatlan kapcsolatnak nem tudom, mennyi értelme van.
2019. máj. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Mért ne mehetne?

Ezek durva bulik szoktak lenni, ez igaz. Nem lennék én sem boldog, de had menjen, érezze jól magát

2019. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kutyám vagy a gyereke, hogy "elengedjem" - felnőtt ember, az ő döntése, nem aláznám meg azzal sem őt, sem magamat, hogy pórázon tartsam.

Amúgy meg ha szeret és tisztességes, akkor nem fog akkor sem megcsalni, ha sok a pia és a csaj az adott helyen... ha meg hímringyó, akkor meg nem kell ahhoz gólyatábor meg 50 bepiált gólyalány, hogy félredugjon.

2019. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem,hogy sok ember miért hiszi,hogy a gólyatábor ennyire durva. Nálunk pl.a felsőbb éves szervezőknek tabúk voltunk mi,gólyalányok.
2019. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Persze mindenhol tabuk a gólyák, aztán mindig tojik rá mindenki. Nálunk minden évben bevett szokás hogy a hökösök ott cserélnek kompletten barátnő garnitúrát.
2019. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a tulajdonod, oda megy, ahova akar. És ha így merül fel a kérdés, hogy elengeded-e, én a helyében vissza se mennék.

45/F

2019. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az en baratomat nem kell felteni ilyen helyen, hogy a tiedet kell-e azt te tudod. En egy radikalis ember vagyok, ha mar valakit el kene tiltanom szituacioktol akkor nekem az a kapcsolat nem eri meg a veszodseget. Nem szeretek pasztorkodni mas felett.
2019. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék, hogy kikapcsolódik, hogy találkozik a régi csoporttársaival, lazul egyet, főleg, ha passzív féléven van és így keveset látja őket. Nálam semmilyen szinten nem fér bele egy kapcsolatba a bizalmatlanság, ha okom lenne tartani tőle, akkor alapból együtt sem lennék.
2019. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!