Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a párotokat ilyen helyzetben nyaralni?

Figyelt kérdés
Minden hetvegen is eljar bulizni. Altalaban par lany es tobb fiu haverjaval a baratnom. De nem zavar, nem erdekel, mert tudom hogy azon a helyen van par ismeros es nem issza amugy sem a foldig magat, nem csal meg. De nekem nyaron el kell utaznom es mult nyaron is elmentunk hetvegere az en haverjaimmal es vittem ot is velunk 3 napos hetvegere. Mivel en nem leszek itthon ezert az en haverjaimmal nem fog menni, de a minden hetvegen bulizos fiu haverjaival akar. Igazabol 1 emberrol tudom konkretan hogy ki az a haverjai, o engem nem zavar de a tobbi csavot max hallomasbol tudom hogy kik es nem ismerem oket. Ezek a hazak a nyaraloban 12 szemelyesek alsohangon es ide szinte csak csavok mennek es valszeg ott lesz az exe is. Na de mindegy.. nem mondtam ra eddig semmit, csak mar kicsit ez gyanus. A bulizasok nem erdekeltek, bar nem ertem hogy miert erzi szukseget a minden hetvegen bulinak nelkulem, mikozben nalam is aludhatna, de o tudja. Azert sem gyanakodtam mert semmi fura nincs a viselkedeseben es nem ugy nezett ki, mint akinek hajlama volna a megcsalasra. Mit gondoltok?
2018. máj. 31. 08:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
mit keres ez a kérdés a felnőtt kapcsolat kategóriában? nagyon gyerekesek vagytok mindketten. hanem bízol benne akkor minek vagy vele? ha meg bízol benne akkor miért ne mehetne? amúgy meg ha"felnőtt" akkor nem kell a te engedélyed semmire. azt csinál amit akar.
2018. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
47%
Ha tehetném, én is minden hétvégén elutazn3k. Mivel te nem leszel itt, ezért megy nélküled.
2018. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Szép volt.

Elvi a kérdés. Azért mégis csak kanokkal teli házba megy 3 napra nyaralni, ahol a program az ivás és a bulizás lesz. Normális ember elgondolkozik szerintem ezen, többről van szó, mint bizalom.

2018. máj. 31. 08:45
 4/29 A kérdező kommentje:
Hétvégente csak 1 falunyira megy, megússza ingyen, max az idejéből vesz el.
2018. máj. 31. 08:46
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Nincs olyan, hogy "elengedni". Ha menni akar, menjen. Te meg vagy elfogadod, vagy szakítasz.
2018. máj. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ez így van. Az ő döntése. Minden hétvégén mehetett felőlem. Holnap is fog. Csak most ezen kicsit elgondolkodtam, miután a haverom, akikkel mehetett volna, mondta, hogy hát persze, miért is menne velük, hiszen akkor kéz alatt lenne.
2018. máj. 31. 09:07
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kapcsolat egy kupac kakit er kb...

Nekunk is megvan a sajat barati korunk, akikkel idot toltunk, de eleg arulkodo, hogy nalatok neki nincs igenye arra, h egy normalis hetveget veled toltson. Vajon miert?

2018. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%

Egyetertek. Ahol minden hetvegen kulon buluznak, ott valami nem stimmel.

Es a nyaralas a legkevesebb. Am. miert nen mesz te us?

2018. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem érzem szükségét. Nem vonz, hogy igyak, vagy, ha nem is iszok, akkor a részegek szédelgését nézzem hajnalig. Félreértés ne essék, szoktam néha én is, de nem vágyom.
2018. máj. 31. 09:44
 10/29 A kérdező kommentje:
Sőt, azon a helyen ismerkedtünk meg majdnem 1 éve. Akkor ő kezdeményezett.
2018. máj. 31. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!