Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltál már együtt mexikói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már együtt mexikói férfival?

Figyelt kérdés
Szerelem, szex bármi érdekel velük kapcsolatban. Nekem kialakulóban van egy kapcsolat egy mexikóival, de megijeszt, hogy állitólag ők nagyon hütlenek és nehezen kommunikálunk egymással, nem tudom náluk mik a szokások stb. szivesen venném az ezirányú tapasztalatokat.
2019. máj. 14. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%

Előzetes vagy fogda számít?

32/f

2019. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

Voltam. Úgy nézett ki, mint egy címlapmodell :D Magas, izmos test, helyes arc...de olyan kis töketlen volt, egyszer lefeküdtem vele de nem volt egy nagy élmény, nem működött részemről a kémia. Nem csak a külső számít, ha nincs meg a vibrálás :(

23L

2019. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nemi betegségek? Kifejtenéd bővebben?
2019. máj. 14. 15:58
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Persze, mert aki mexikói, az csakis bűnöző és nemibeteg lehet...


Amúgy már egy ideje feltalálták az óvszert, érdemes kipróbálni.

2019. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Ezen mit fejtsek ki?

Tartanék tőle, tartós kapcsolatban pedig nem hasznàlok óvszert, de neked, és bàrki màsnak is szíve joga összejönni bàrmilyen nemzetiségű férfival.

Mexikóiban tényleg nem tudnék bízni semmilyen téren, de ez meg màr az én dolgom.

2019. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért kértem, hogy fejtsd ki bővebben, mert tényleg semmit nem tudok a mexikói férfiakról. Komoly kapcsolatban reménykedem, de nem tudom mennyire remélhetem ezt. A mexikóiak nagy része tényleg hütlen és több barátnője van egyszerre?
2019. máj. 14. 16:25
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

Ha tudsz valamennyit a roma kultúráról, akkor előrébb vagy.

Egy fokkal sem màsabbak, de olvasgass a neten, biztos talàlsz cikkeket.

2019. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as! Te ismertél mexikóiakat vagy csak hallomásból tudod, hogy olyanok, mint a romák? Egy kicsit nem mesélnél róluk bővebben? Ha már hozzászóltál a témához? Tudod, ez itt a gyakorikerdesek.hu. A feltett kérdésre kell válaszolni.
2019. máj. 14. 17:20
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak mesélte egy volt kolleganőm, a nagyszerű Budapestre költözött, ott szedett fel egy mexikói hapsit.Semmibe nem volt beleszólàsa, a hapsi nem engedte védekezni, a csalàd nőtagjai is mindenbe beleszóltak.M-nek elege lett belőle, szakítani akart.Na ez a férfinak nem tetszett, repültek a pofonok.A vége az lett, hogy M. külföldre költözött, mindent maga mögött akart hagyni.

Azóta is Angliàban él.

2019. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt pár mexikói barátom, barátnőm, teljesen normális, jó humorú férfiak, nők voltak, rendes foglalkozással. Viszont sokat ittak buliban. Nagyon sokat.
2019. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!