Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rózsa szirmok, gyertyákkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rózsa szirmok, gyertyákkal?

Figyelt kérdés

Azon agyaltam, hogy megszeretnem lepni a paromat. Mivel szereti a romantikus dolgokat(melyik no nem?!:D) a haloszoba bejaratatol az agyik szeretnek rozsaszirmokat szetszorni. Lanyok, ti melyik rozsasziromnak orulnetek jobban? A munek, vagy ha veszek rozsat es arrol tepkedem le a szirmokat, vagy ez esetben nem szamit? Ha esetleg van valami jo otletetek mivel tudnam jobban romantikusabba tenni az egeszet szivesen varom az otleteket:)

Bocsi az ekezetek miatt :D


2019. máj. 14. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon elcsépelt..


Inkább neki vegyél egy szép cserepes virágot ami nem megy tönkre, vagy egy olyat ami örökrózsa és üvegbe van zárva és egy gyertyafényes vacsora, amit te készítesz, ha tudsz főzni, ha nem akkor rendelni valami normálisabb helyről, vagy inkább elmenni az adott helyre.

2019. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha egy ilyen gesztus után nem kéred meg a kezét, csalódott lesz.


Amúgy ez nagyon nyálas. Csinálj neki inkább forró fürdőt, fürdősóval, meg illóolajjal, aztán masszázsból szex.

2019. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de számomra is túl giccses és nyálas. Nem a hollywoody nyálcsorgatós filmekben vagyunk.


Számomra egy gyertyafényes vacsora, halk lágy zenével már teljesen elég, hisz úgyis azzal vagyok, akit szeretek.

2019. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazit. Annak illata is van
2019. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nyálas és nagyon kommersz. Na meg a fszom nem fog takarítani utána. Én szomorú lennék ha a párom csak ilyen filmes klisékkel tudna """romantikus""" lenni.
2019. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek azokkal, akik azt mondták, hogy nyálas. A romantikának is van egy határa, de az ilyen tenyérbemászás az már túlzás. Nem értem miért kell valamit ennyire túlragozni.
2019. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Virágok, gyertyák, ágy...

Az egész úgy néz ki, mintha fel akarnád ravatalozni a csajt, mi ebben a romantikus?

Sosem értettem a nőket.

2019. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Melyik nő nem? Pl én, a viràgokat sem szeretem, a fene sem akarnà hogy összeszemeteld a szobát, a gyertyától meg büdös lesz!
2019. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha romantikus típus nem löhetsz mellé csak ne vidd túlzásba. Sztem egy vacsora is megteszi. Vagy csinálsz neki fürdő vizet és abba szórod bele. Ezkicsit intimebb.
2019. máj. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!