Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lany de ő okosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany de ő okosabb es eletvidamabb nalam hogyan tudnam meg is elerni hogy belem szeressen?

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, add önmagad.
2017. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A beled szeressen?

Az én "csajom" is okosabb nálam és életvidám. Én viszont nem szeretek élni és úgy gondolom ez bántja őt (meg engem). Tehát ne akard, hogy beled szeressen, mert rossz lesz mindkettő töknek.

2017. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nekem jo kedvem lenne ha ő tudna szeretni engem en nem te vagyok, mellesleg ha ennyire sajnalod a nod akkor konnyitsd meg a dolgat es szakits vele hadd talaljon valaki mast, ha ezt megse akarod akkor meg kezdjel magadal valamit hogy ne legyel ilyen.
2017. júl. 13. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
A te helyzeted ugyanaz, mint az enyém, csak én benne vagyok, te még nem. Mivel ezt mondtad nekem, ez vonatkozik rád is.
2017. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!