Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már így, sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már így, sikerült felejteni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hozzám tartozik, úgy érzem együtt leszünk még. Tök jól ment azt hittem sikerül felejteni de egyre erősebb ez az érzés, hogy ő az enyém, nem lehet még vége. Nem tudok másra gondolni,nem tudom elterelni a figyelmem. Olyan mintha csak összekaptunk volna, majd béke lesz. Pedig az eszem tudja nagyon jól, hogy vége. Még nem voltam így elmúlik ez?

2019. máj. 17. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
anyám is ezt gondolta apámról mikor elváltak 20 év után , de mikor apámnak új nője lett már nem így gondolkodott.
2019. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Három hónapot voltunk együtt nem éveket szóval pont ezért nem is értem.
2019. máj. 17. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Mi történt?Szakítottatok?Bizony vannak olyan érzések amik nem múlnak.
2019. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idő mindent begyógyít. Az elején nehéz, de ha elfoglalod magad és kevesebb időd van egyedül ezen rágódni akkor jelentősen könnyebb lesz.
2019. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Három hónap? A srác hűtőjében némelyik kaja idősebb...
2019. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen érzés, de aztán elengedtem, mert úgy láttam, hogy ez nem kölcsönös, és csak bebeszéltem magamnak....


Én úgy éreztem, hogy nekünk még dolgunk van együtt, nekem ő az igazi, és a szakítás után valahogy nem is volt olyan erős a fájdalmam egy ideig, amíg ugye csak nem keresett, csak nem történt semmi... na szóval ekkor gondoltam azt, hogy csak hiú reményeim voltak, és baromság az egész... a durva az egészben, hogy később kiderült, hogy ő is ugyanezt érezte az én irányomba...

2019. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi miatt lett vége? csak valami meggondolatlan döntés volt, amúgy kb. minden szép és jó volt?
2019. máj. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!