Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi hiányzik belőlem ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányzik belőlem ha a lányok észre sem vesznek?

Figyelt kérdés
Milyen okai lehetnek annak ha egy fiatal fiú felé a lányok teljes érdektelenséget mutatnak? Milyen következményei lesznek emiatt a jövőben?

2019. máj. 19. 13:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hányszor próbálkoztál?
2019. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Egyszer sem tettem lépést feléjük.
2019. máj. 19. 13:33
 3/25 anonim ***** válasza:
A bátorság.
2019. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Állást is úgy fogsz keresni, hogy 'na majd holnap tuti hívnak, hogy mehetek aláírni a szerződést és ehhez nekem egy önéletrajzot se kell elküldenem'?
2019. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért néznek jelentéktelennek, határozatlannak és önbizalom hiányosnak, mert úgy viselkedsz.

Nyilván ha lenne benned elég kraft és tökösebb lennél nem járnál ebben a nevetséges cipőben.

Teljes evidencia, hogy mitől lesz vonzó valaki a másik nem szemében. Az első három általam említett tulajdonságpár inverze benne van szinte minden ember jellemzésében.

2019. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mit láthatnak a viselkedésemen?
2019. máj. 19. 13:54
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer sem tettem lépést feléjük."


És miért nem? És ha nem lépsz feléjük, akkor mit vársz tőlük?

2019. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem érzékeltem azt,hogy lenne értelme.
2019. máj. 19. 14:55
 9/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, te csak akkor próbálkoznál, ha a siker (el nem utasítás) valamilyen módon garantálva lenne számodra?
2019. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"Mi hiányzik belőlem ha a lányok észre sem vesznek? Milyen okai lehetnek annak ha egy fiatal fiú felé a lányok teljes érdektelenséget mutatnak?" Férfiúi vonzerő hiánya? Maszkulin kisugárzás hiánya?


"Milyen következményei lesznek emiatt a jövőben?" Ha megváltozol (pl. érlelődik a személyiséged, felnősz érzelmileg, férfiasodsz úgy általában), akkor javulnak az esélyeid. G nem változol, két út áll előtted: besavanyodsz vagy belenyugszol.


Melyik megoldást választod? Válaszod indokold meg!


A válaszokra adott reakcióid alapján a kommunikációd passzív, az attitűdöd kudarckerülő. Jó így neked?

2019. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!