Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igazi kihívás, -hogy mutassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi kihívás, -hogy mutassam ki hogy szeretem, szavak nélkül?

Figyelt kérdés
Azt most hagyjuk, h miért nem szólhatok hozzá. De a kérdés adott. N-N Felnőttek vagyunk, és a bi kategóriában csak szexuális kérdésekre válaszolnak. De itt szerelemről van szó. Meg kéne erősítenem benne, hogy még nagyon is érdekel, hogy szeretem, úgy h a többiek ne vegyék észre. Ilyenekre gondolok, h szemkontaktus, közelében tartózkodni. Valaki egyszer azt írta itt hogy ezer mód van rá... De mi?
2018. szept. 21. 17:22
 1/7 anonim válasza:
küldj egy üzenetet neki :)
2018. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

*Valaki egyszer azt írta itt hogy ezer mód van rá...


Egy férfi és nő kapcsolatában, de nem leszbikus kapcsolatban.

2018. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Mi a különbség? Ugyanúgy két emberről van szó. Nem két halról vagy két légyről.
2018. szept. 21. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
3 Majd megtudod, ha lesz egy normális hetero kapcsolatod és nem csak utánzód azt.
2018. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal a válaszadóval, akinek csak a heteroszexualitás létezik.

Hogy érted, hogy nem szólhatsz hozzá? Nem is barátkozhatsz vele? Mert úgy könnyebb lenne. Türelmesen meghallgatni, kérdezgetni tőle dolgokat, emlékezni apróságokra, amit említ, felajánlani a segítséged/tanácsot ha úgy adódik, elhívni valahova, hogy együtt menjetek, pozitív megerősítés, és baráti gesztusba még belefér egy-két erintes is, például a vállára teszed a kezed, ha valami olyat mondasz (akár valami vicceset). Szerintem ezek olyan dolgok, amiket én is naponta megteszek az azonos nemű ismerősökkel, barátokkal, és egyáltalán nem furcsa, de mégis van bennük valami kis plusz, amitől tudják, nem kezelem őket idegenként. Ha pedig tovább akarsz lépni vele, azt már szóban kell közölni.

2018. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek kellett kiemelni, hogy leszbi vagy? Elvileg mindegy, nem? Akkor nem tudom ki különbözteti meg magát, ha a lényegen nem változtat. :D
2018. szept. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leszbi. Sokáig férfiakban kerestem a szerelmet, de rájöttem, h nincs bennük semmi, de semmi vonzó, sem érték. Csakis azt nézik hogy használhatnának ki...minden téren. Aztán feladtam, gondoltam sosem találom meg a szerelmet. Aztán jóval később megláttam őt. Első látásra teljesen megfogott, mindene vonzó, az arca, a szemei, a járása, a hangja, a kisugárzása, a kedvessége, a szerénysége, a nyitottsága.. Soha senki még nem volt ilyen hatással rám. És nem is lesz már. Sosem láttam még ilyen gyönyörű, csillogó szemeket. Ennyire édes, kedves arcot. Mintha egy angyal lenne. Szeretem, csodálom, tisztelem, fontos nekem. Ilyen hatással egyetlen férfi sem tudna lenni rám. De most tényleg bennük mi vonzó van? Tapasztalat, hogy semmi. Se külsőleg, se belsőleg, semmi. Nullák. Nálam egyértelműen ki vannak nullázva, szóba sem jöhetnek. De ezért a drágaságért, mindent meg fogok tenni, még önmagamat is felülmúlom akár.
2018. szept. 22. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!