Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi nem vágyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem vágyik kifejezetten az ölelésre csókra?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi nem vágyik kifejezetten nem igényli a párja csókjait ölelését bujasat az azt jelenti nem szereti igazán?


Vagy előfordulhat hogy attól még igazán szereti csak valahogy így nőtt fel hogy nem kapott ilyeneket gyerekként? Mármint puszit ölelést.


Ha egyébként is hidegebb kevésbé érzelmes típus attól még szeretheti?


2019. máj. 19. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasz de én előbb tudok szexelni egy jó novel mint meg csokolni a csók nekem csak is nagyobb érzelmi alapon megy! Ha nem szeretem igazán akkor nem igazán tudom meg csokolni az adott nőt...
2019. máj. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Attól még szeretheti.

Ha nem utasítja kifejezetten vissza, akkor szeretgesd nyugodtan.

Ha visszautasítja vagy eltol magától, akkor nem ő a Te embered.

2019. máj. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is eltolt magától egy ideig aztán egyre jobban hagyta a dolgot márvan hogy magától jön.

Attól még szeretett csak nem ennyire mint most

2019. máj. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Én sokáig voltam kórházban gyerekkoromban, így az ölelésszámomra az elváláshoz köthető. Ezért nem szeretem ezt a tevékenységet. Sosem volt még párom, de tudom, hogy ez mihez köthető (nálam). A csókot meg nem igazán tartom egy tiszta tevékenységnek, így az sem jönne be.
2019. máj. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem, az azt jelenti, hogy kiskoraban szuleitol keves erintest puszit kapott, igy idosebb korara ezek a dolgok szamara idegenek... (pszichologia vs. Onmegismeres )
2019. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó, szerintem ez nem teljesen így van! Én se kaptam gyerekkén sok puszit, ölelés, mégis a imádok bújni, csókolózni, puszilgatni a másikat. Azt nem viselem el, ha idegenek csinálják ugyanezt (ölelgetés, puszilgatás) vagy olyan rokonok, akikkel keveset beszélek.

Az exem volt ilyen, nem volt bújós, de sose utasított vissza, ha én bújtam. Ettől függetlenül nagyon szeretett.

2019. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Én nő vagyok és nincs különösebb igényem se az ölelésekre, se a csókra, nem vagyok érzelmes típus sem. Egyszerűen nem ez a szeretetnyelvem, ennyi az egész, ettől még szeretem a párom, csak másképp fejezem ki.
2019. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. máj. 20. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Találtam egy cikket, lehet, hogy egy kicsit kapcsolódik a problémádhoz:

[link]

2019. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon érdekes cikk. Köszönöm
2019. máj. 24. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!