Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a nagyon távoli távkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy nem pár száz kilométer van a két fél között hanem több ezer. Meddig tartható fenn? Mennyi az esélye annak, hogy tartós marad és esetleg komolyabbra fordul? Tudom, hogy rengeteg tényezőtől függ, de ettől függetlenül érdekelne a véleményetek. Esetleg ha valakinek személyes tapasztalata is van ezzel kapcsolatban, akkor szívesen elolvasom. Köszönöm a válaszokat! :)

2019. máj. 20. 21:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre nem lehet altalanosan valaszolni.valakinek bejon valakinek nem.meg kell probalni ha ugy erzed mukodhet..en peldaul tudom hogy keptelen lennek ra mivel szuksegem van a parom olelesere,csokjaira stb.

Masnak lehet nem olyan fontos mindennap ezt megkapnia.

Embere valogatja

2019. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Időpazarlás. Nem tudod megismerni, hiába írogattok meg telefonáltok.

1200 km, 5 hónap, havonta egy alkalommal több napot együtt. Az utolsó utazás után éreztem azt, hogy semmit se tudok róla, egyáltalán nem olyan, amilyennek megismertem.

2019. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek! Köszönöm a választ! Tehát úgy gondolod vagy működik vagy nem alapon, megérzésre kell hallgatni?
2019. máj. 20. 21:49
 4/24 A kérdező kommentje:

Kedves #2!

Ha esetleg egy közös cél van mindkét fél előtt és azért harcolnak? Nem lehet hogy úgy még közelebb tudnak kerülni egymáshoz és akkor máshogy alakulhat?

2019. máj. 20. 21:51
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem vagytok jelen fizikálisan a másik hétköznapjaiban, akkor nem fogjátok megismerni egymást igazán. Mert ugyebár, a találkozás idejére mindenki a legjobb formáját próbálja hozni, nem látod a másik gyenge pontjait, nem tapasztalod, hogy milyen a hétköznapi gondok, hangulatok közepette. Idealizált képet kergettek.

Szívesen, ezeöccá. 🙂 31F

2019. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz arról a részéről, hogy közös jovot terveznek? Nem működhet? Még akkor se ha előtte korlátozottan találkozhatnak?
2019. máj. 20. 21:58
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok

Ó, hát nekünk óriási közös céljaink voltak! Összeköltözés, közös vállalkozás, együtt megöregedni és hasonlók.

De pont azt írom, hogy utolsó utazás után, hazafelé a vonaton azon gondolkodtam (láza 14 órám volt rá), hogy nem vele szeretnék élni. Kialakult bennem egy kép, miközben leveleztünk, skype-oltunk, és ez hamis volt. Élőben beszélgetve, nála vendégeskedve, a családját megismerve rá kellett jönnöm, hogy nem illünk össze, nem rá van szükségem. A legnagyobb ökörség lett volna mindent feladni érte és odaköltözni.

Online meg messziről mindenki a legjobb arcát mutatja. Nem tagadom, én is. Mintha valakit a facebook profilja alapján akarnál megismerni. Sokat elárul róla, de messze nem valós képet mutat.

2019. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Ugy mondom a kovetkezoket, hogy kb. ket evig 3 ezer km valasztott el minket, szoval van egy kis ralatasom a helyzetre. Nagyon kivetelesnek kell lennie a kapcsolatnak ahhoz, hogy mukodjon. Ezert is nem ertik sokan, vagy el se tudjak kepzelni, hogyan mukodhet az ilyesmi, mert nagyon ritka, hogy ket ember ennyire egymasra talaljon, es ilyen erzelmeket tudjanak megelni együtt, amik kitartanak ilyen nehez helyzetben is. Mi havi egyszer talalkoztunk mindig, idovel ahogy tudatosan ugy tudtam alakitani az eletemet nottek az idotartamok, majd pedig összekoltoztunk, es hazasodunk :).
2019. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 2-es! Sajnálom, hogy anno így alakult de remélem azóta megtaláltad, akit szerettél volna. Nekem az a véleményem, hogy ugye megprobalni meg lehet de szerintem kevés az esély a tartós, netán életre szóló kapcsolatra. 😣😕
2019. máj. 20. 22:09
 10/24 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök nektek 8-as válaszoló! 💕 Sok boldogságot! Pont erről beszéltem az imént. Tényleg nagyon ritka az ilyen kivételes szerelem. Ha jól emlékszem az első válaszoló mondta hogy embere válogatja vagy valami hasonló, de nagyon igaz. És Meg kell becsülni az ilyet. Köszönöm a választ!
2019. máj. 20. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!