Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb nő, fiatalabb férfi -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő, fiatalabb férfi - szerinted működhet?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, voltam már 4 évig házas, elváltam. Nincs gyerekem, és a biológiai órámat sem hallom ketyegni. Két diplomám van, jó munkahellyel, biztos egzisztenciával rendelkezem.

Szerintetek működhet hosszú távon egy kapcsolat egy nálam 7 évvel fiatalabb férfival? A férfi, akivel randizgatunk, 26 éves pszichológus, pályája elején tart, mellette egy teljesen másfajta dologban is benne van (fesztiválokra járnak, vendéglátóhelyet üzemeltetnek az üzlettársával, és előadásokat tartanak). Összeszedett, vagány, jóképű fickó, mindketten sportolunk, odafigyelünk magunkra és a megjelenésünkre is.


Szerintetek?


2019. máj. 29. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Működhet. Ha minden más stimmel, akkor miért ne.
2019. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

33 évesen nem hallod a biológiai oradat még? kösz barátnőm anyja őt 45 évesen szülte... :D és idősebb is nálam másfél évvel, valamint van neki saját egzisztemciája... diploma állás méghozzá elég jol fizető sikeres a munkájában! Ja szerencsére gyereke sincs 😅 igaz mi fiatalabbak vagyunk ő 22 én 20...


De figyelj mAr ezért a másfél év miatt is páran kapták a fejét! Ezekre nem is kell hallgatni! Ha szeretitek egymást és megbecsüli tel egymást akkor teljesen működő képes kapcsolatotok lesz! Egyáltalán nem ez dönti el hogy egy kapcsolat sikeres vagy sem... meg ha már a férfi lehet idősebb 20 felet akar 10 evvel is akkor jo hogy a nő nem lehet idősebb!


Szoval sok sikert

2019. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem!


Nem, mert nem vagy elég érett hozzá. Igen, TE nem vagy érett! Ha az lennél, már vele lennél, és nem a neten, az ország legnagyobb troll fórumán kérdezgetnél idegeneket!

2019. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából nem magam miatt tettem fel a kérdést, hanem azért, mert nem tudom, mi játszódik le egy 26 éves férfi fejében. Egy 26 évesnek nem ciki egy idősebb nő? Vagy épp "menőnek" számít egy ilyen hódítás?

Ki mit gondol?

2019. máj. 29. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, működhet, de figyelnie kell a fiatalabb félnek, mert hiába is találta meg a társát, még hajthatja a hormonok... Amúgy a mai világban igen trendi ez a jelenség, ami szerintem nem gond.
2019. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne menny biztosra jobb félni mint..
2019. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4: Nem tudom, voltál-e korkülönbséggel akpcsolatban? MErt akkor saját magadról tudnád, hogy mennyire gondoltál menet közben a korára.:)

Nekem sok a közeli fiú barátom, és direkt ilyet kérdeztem, hogy ők hogy élik meg, azt mondták, nem forog a fejükben a barátnőjük kora, nem jut eszükbe, hogy más korúak, hiszen egy pár, a kedvese.

2019. júl. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!