Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb nő fiatalabb férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő fiatalabb férfival való kapcsolat, viszony működőképes?

Figyelt kérdés

41 évesen kerültem olyan helyzetbe,hogy egy kb.12-13 évvel fiatalabb férfi érdekel...

Eddig nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki,hisz arra gondoltam,hogy mindig is a jóval idősebb pasik vonzottak,és átmeneti állapot,meg hogy egy helyre járunk sportolni,és persze tele van izmos,szép fiúkkal a hely,ez elkerülhetetlen,de sajnos nem múlik a dolog.

Nehezítő körülmény,hogy hetente 3x találkozunk.Így ugye elég nehéz a dolog.De ami a legnehezebb,hogy figyelnem kell,hogy ne küldjek erről felé semmiféle jelzést...ez rohadt nehéz..

Félreértés ne essék,én személy szerint szánalmasnak tartottam idáig ezt a felállást,mert ez kb. olyan mintha kapuztárási pánik lenne egy nőn...Lehet az is,ki tudja..Szóval nem szimpatikus ez a dolog,de most beleestem ebbe a csapdába.


Szóval ha bárkinek bármi tapasztalata van ezzel kapcsolatba,hogy működik,vagy nem,minden negatívum,vélemény érdekel.Őszintén...



2019. ápr. 7. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2%
Kapuzárási pánik, nyanya!
2019. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Ha jól tartod magad,fiatalos vagy,akkor pont jó hozzád egy 12-3 évvel fiatalabb pasi.
2019. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Tudtam,hogy fog jönni valaki,aki itt éli ki a frusztrációját,de legyen neki jó..:)).

Több okból nem adok igazat,de nem fejtem ki,szeretek értelmesen társalogni.Mindenki már tapasztalatát,kommentjét köszönöm.Főleg ha építő :D

2019. ápr. 7. 15:52
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Ha fiatalos vagy akkor semmi akadálya ha ennyivel fiatalabbal jönnél össze. Működhet ilyen kapcsolat! A kor csak egy szám, a vonzódás és érzelmek, na az a fontos. Én nem hagynám ki az alkalmat.

F

2019. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

Gondolom függetlenek vagytok mindketten, erről nem írtál.

Arról sem írtál,hogy a pasi kezdeményezett-e,de gondolom igen, ha most megfordult ez a gondolatodban mint lehetőség.


Nyugodtan menj bele 1-2-3 találkozóba, az idő alatt megismered annyira,hogy érezd, érdemes-e továbbszőni a szálat.


Működhet egy ilyen kapcsolat, de inkább rövidtávon, hosszabbra kevés esély van ,de persze kivételek mindig vannak.

2019. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm :))


Igen,mindketten függetlenek vagyunk :)

Persze vanak neki is pozitív,és elgondolkodtató megjegyzései,de sajnos mivel eléggé rákattantam nem tudom levenni,hogy csak a szokásos pasi beszólások,vagy több annál..:)

2019. ápr. 7. 16:22
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Szexkapcsolat talán lehet ebből, most 1-2 alkalom, de hogy egy 35-40 éves fazon nem fog egy hatvanas nyanyát pátyolgatni, az fix.
2019. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A korkülömbség 12 év,és nem gondoltam,hogy nyugdíjig talán együtt lennénk,de értelek :D
2019. ápr. 7. 16:45
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
5-ös válaszoló vagyok. Ha nem vagy biztos abban,hogy a pasi mit érez Irántad/gondol Rólad, inkább flörtölj Vele,és várd,hogy megtegye az első lépést. Nehogy kellemetlen helyzetbe kerülj.
2019. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen,ezt fogom tenni,baromi óvatosan,hogy véletlenül se "tudja" hogy én voltam a kezdeményező :D .Valamit lépnek kell vagy előre,vagy hátra,mert így nnagyon gáz nekem...:/
2019. ápr. 7. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!