Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban bizonytalan vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban bizonytalan vagy csak szórakozik és jobb lenne elkerülni?

Figyelt kérdés

Decemberben elkezdtünk írogatni egyik csoporttársammal, aki jelenleg külföldön van július végéig Erasmuson. Ez a beszélgetés aztán abbamaradt egy hónap után, mivel megismerkedtem közben valakivel, azonban annak hamar vége lett, mert nem voltak igazi érzelmeim a srác iránt. Pár napja megint elkezdtünk írni. Megbeszéltük, hogyha hazajön akkor találkozunk, most viszont elmondta nekem, hogy már rég nem volt komoly kapcsolata, de már készen állna rá, viszont bizonytalan. Egyrészt mert ugye nem tudunk találkozni és személyesen beszélni, másrészt mert nem akar görcsösen, mindenáron kapcsolatot. Nekem ez úgy jött le, hogy bennem bizonytalan, és nem tudja, hogy velem akar-e kapcsolatot meg mi van akkor ha nem működik és találkoznunk kell utána az órákon.


Ilyenkor érdemes időt adni a másiknak, vagy inkább hagyjam most az elején? Nekem rosszul esne, ha én beleélném magam, ő meg a találkozó előtt lemondaná vagy mondjuk ha a találkozót követően nem keresne többet, mert ugye ez is benne van.


2019. máj. 30. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, mintha te még a komolyabb ismerkedés kezdete előtt döntést várnál tőle. Ez nem így működik, ha pedig erőlteted, hamis választ kaphatsz. Ő csak akkor tud dönteni, ha alkalmat adsz rá, hogy rendesen megismerjen lelkileg is. Egyszerű csoporttársként csak felszínes képe van rólad. A sorrend az, hogy előbb találkoztok, randiztok, elköteleződés nélkül, s a kettesben átélt közös élmények során alakul vagy nem alakul ki majd közöttetek a szerelem. Ehhez idő és türelem kell mindkét részről, és persze a kockázat felvállalása is, hogy néhány találkozás után a másik nemet mond majd. Ez mindig benne van a pakliban, nem lehet előzetesen erőltetett döntéshozással elkerülni.
2019. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egyetértek a véleményeddel, nem szabad elvárni, hogy már most döntsön rólunk és vállalni kell a kockázatot.
2019. máj. 30. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!