Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezek közül melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek közül melyik lenne a legjobb megközelítés ha oda megyek egy lányhoz?

Figyelt kérdés

1.Ha valamilyen csajozós dumával megyek oda.

2.Ha valamilyen kitalált ürüggyel szólítom meg.

3.Ha csak simán megmondom neki hogy megláttam és nagyon szimpatikusnak tűnt.



2019. jún. 2. 18:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
3-as a legszimpatikusabb, de nalam ez se jonne be igy ebben a formaban, aminek kulonbozo emberi okai vannak. De ha tini vagy meg bejohet ez a modszer ;))
2019. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#7


Mondatértelmezésen megbuktál. Azt írtam, hogy idézem "de csak olyan csajhoz menj oda, akivel kölcsönös a szimpátia."


Ha egy olyan pasi jön oda hozzám, akivel már az előbb kb 5 percig szemeztünk, akkor simán elkezdenék vele ismerkedni, beszélgetni és nem utasítanám el!

2019. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A #2-es.K


Az #1-est felejtsd el, hacsak nem agyhalott a lány.


A #3-as rizikós, Tolakodonak hat.

2019. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
#12: Mert ugye akkor garantált a siker. Na ja, persze, hagyjuk már...
2019. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

#14

Te is csak a kifogásokat tudod gyártani. De minek is írok neked, miközben te szüzen és magányosan fogsz meghalni, mert kinek kéne ilyen ember, mint te.

2019. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Olyan dolgok döntenek amire te nem vagy befolyással az adott szituációban. Ha jól nézel ki egyébként nem kell odamenni senkihez, jönnek maguk, ölni tudnának egy jó ferfiert 90%-ban és jobban nyomulnak, mint bármilyen férfi, tapasztalat.
2019. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
#15: Semmilyen kifogás nem volt legyártva, pusztán kész tények elé lettél állítva. El kéne fogadni, s beismerni, hogy tükrözi a valóságot az általam vázoltak.
2019. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17

Most mit nem lehet azon megérteni, ha kölcsönös a szimpátia, akkor az garantált siker?

Szerinted 5-10 percig azért szemezik egy csaj egy pasival, mert undorodik tőle? Vagy azért, mert szimpinek, helyesnek találja és szeretné megismerni?

2019. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#18: Mert k#rvára semmire nem garancia, ha elsőre bejössz valakinek. Velem is szemeztek már, reagáltam, csak mert azt gondoltam elsőre, hogy kölcsönös a szimpátia, s vettem a bátorságot leszólítani a hölgyet, aki történetesen előtte kb. fél órán keresztül folyamatosan szemezett, s a kezdeményezésem után volt kedves a barátnői előtt focilabdafejűnek bealázni, s kiröhögni. Nekem valahogy a sokadik ilyen eset után marhára nincs kedvem azon gondolkodni, hogy kinek jövök be, s kinek nem.
2019. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

2.

23/N

2019. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!