Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsaltam a párom képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom képes lenne megbocsájtani, ha bizonyítok neki, de azóta nap mint nap aláz trágár szavakkal illet. Meddig lehet lehet neki elmenni?

Figyelt kérdés
Nem látom szerintem racionálisan a helyzetet mert szeretném ha minden a régi lenne de naponta 4x-5x sirok amiatt ahogy beszél viselkedik velem. Ilyenkor ez normális?
2019. jún. 2. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
már bizonyítottál neki, mit akarsz még bizonyítani? nem tudom milyen volt a kapcsolat és miért léptél félre, de ez igazából nem is fontos. inkább fontosabb az hogy haza mentél össze spermázva, ő lehet hogy meg is csókolt úgy hogy ki tudja mi volt előtte a szádban. nehogy azt hidd ilyenek nem jutnak az eszébe. szerintem ha nem büntetnék, akkor ki taposná a beled legszívesebben. amúgy meg is érdemelnéd. ez már nem lesz a régi, te is tudod hogy áruló vagy.
2019. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%

Akarmeddig elmehet és ha van esze, akkor meg is teszi.


Bármit teszel akkor is áruló maradsz.

2019. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondom, hogy a megcsalással vége a kapcsolatnak. Nem lehet az ilyet se elfelejteni, se megbocsájtani, semmi nem lesz olyan, mint azelőtt. Csak szenvedtek, de ennek a kapcsolatnak már vége van.
2019. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Pepu20 ***** válasza:
19%
Ha velem tetted volna meg ezt, szerintem már nem is élnél! Akkor nem sírtál amikor férre kúrtál?! Tudod milyen sebet ejtesz így a másikon?! Hogy megalázod?????? És ha még ezek után nem küldött el anyukádba,akkor nyilván szeret téged, de nincs annyi ereje hogy ezt mondja. Tedd meg te. Az ő érdekében. Nálad ezerszer jobb vár rá!!!!!!
2019. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!