Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elhívnátok a lányt randevúr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhívnátok a lányt randevúra ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Személyesen találkoztunk egy buliban, táncoltunk. Majd elkértem a telefonszámát, de azt mondta nem adja meg és hogy még nem tudja, hogy készen áll e egy új kapcsolatra. Majd elhívott beszélgetni. Dumáltunk, bejelöltük egymást a facen, együtt mentünk hazafele is. Nagyon jól elvoltunk. Írtam neki, csevegtünk a neten.

Ti ezek után elhívnátok, hogy nem adta meg a számát?

És mennyi idő múlva szoktátok a következő találkozót kérni? Nem gáz facen elhívni valahova, telefonon jobb lenne?



2019. jún. 4. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz face-n elhívni.
2019. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el! Facen se gáz
2019. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Ezek alapjan hivd el


DE!

en a helyedben varnek egy kicsit, baratilag ismerkednek- mivel a csaj jo fej volt es az elejen mondta, nem biztos, h keszen all-e egy uj kapcsolatra.

Emiatt, ha komolyan gondolod, butasag lenne elsietni.

(ertsd: ha o tenyleg nem all keszen, elronthatjatok most..de, ha vartok es par honap mulva probalkozol, lehet mukodne a kapcsolat.)

2019. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as!


Nekem eddig az a nő aki azt mondta, hogy "nem áll készen egy kapcsolatra" és kér 1-2 hónapot, annak az 1. hónap végére mindig lett valakije... Hiába adtam időt. Nem az idő számít, hanem az, hogy bejön-e neki az ember, vagy nem. Ha igen és jól elbeszélgetnek, akkor találkozzanak, vagy beelőz más. Nem kell randinak hívni. Ez olyan dolog, mint az, hogy "ki kell mondani, hogy együtt vagyunk, különben nem" dolog a fiataloknál. Szóval találkozzatok, dumáljatok, és próbálj közeledni... :)

2019. jún. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"még nem tudja, hogy készen áll e egy új kapcsolatra" = "még nem tudja, bejössz-e neki"

Ha utána még beszélgettetek, facén visszajelölt, chateltetek, akkor elhívhatod.

2019. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!