Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek általában mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek általában mennyi idő amíg teljesen túlléptek egy olyan szerelmen, ami elindult, de nem tudott kiteljesedni, mert a másik félben végül nem alakultak ki komolya érzések irántatok irántatok?

Figyelt kérdés
Rengeteg gyönyörű pillanatotok volt együtt, és nagyon erős volt a fizikai vonzalom is, és a szex fantasztikus volt... Szóval, hogy mennyi idő volt, miután úgy éreztétek akár, hogy jöhet valaki más? Mert én jelen pillanatban azt érzem, hogy sosem fogok tudni szeretni senki mást, amiről persze tudom, hogy nem igaz, de ilyenkor ez szokott lenni az emberben.
2019. jún. 5. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen soha, mivel a szerelem örökre megmarad. A rossz érzések azok, amik szorgos munkával meggyógyíthatók. Az idő nem segít rajtuk.
2019. jún. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hit Remény Szeretet válasza:
20%
Szia.Ez mindenkinél más és más.Ahogyan a tenyerünk sem egyforma.Van aki 1 nap után stabil,van ki rokkant lesz és lelki sérült élete végéig.
2019. jún. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
2: Azt kérdezte, hogy Te, a Válaszoló hogy szoktad. :D
2019. jún. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Eltettem a szép emlékeket, nem bántam meg semmit, és elfogadtam, hogy vége, az élet meg megy tovább.

Két nap sírás után folytattam a kis életem. Ez egy tudatos döntés. (Attól még lehet szomorkodni.)

2019. jún. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
5 év.
2019. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Én úgy gondolom hogy minden ilyen alkalommal elvesztünk egy darabot a szívünkből. Még is eljön az a pont ahol már nem bánjuk hogy így alakult. Én is várom azt a pontot jelenleg. Eddig olyan 2 hónap telhetett el. Túl vagyok az emlékek sorozatos újra élésén, a hiány okozta kegyetlen fájdalmon ami olyan bénító volt. Már halványodik a hang, az illat, a csók, az érintés élménye. Néha mikor eszembe jut, -és még sokszor eszembe jut, mint egy gondolat csupán- valami melegség önt el, és mosolygok, aztán gyorsan jön a felismerés hogy vége...na az még mindig kegyetlen. Hiányzik. Ès még fog is hónapokig. Aztán bezárul az ajtó végleg a szívemben, és akkor élhetem tovább az életem. Újfent azt mondom nem tudok már szeretni...nem, ezúttal azt mondom, nem akarok már szeretni. Aztán kitudja, lehet következő szívtipró már maradni is szeretne, nem csak bezsebelni pár hétnyi szeretet adagot, amiből hiánya volt, aztán tovább lépni. Na neki már nehezebb lesz :)
2019. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. Nem fogok senki után picsogni. Az, hogy jó volt a szex és erős volt a vonzalom, nem azt jelenti, hogy ezért kardba kéne dőlnöm. Nagy cucc, lesz mással is, ez nekem kevés, nem is szerelem.
2019. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Oh, ugyanez történt velem is. Majdnem 5 hónapig voltunk együtt, most 2 hónapja lett vége, és még mindig ott tartok, hogy nem érdekel más. :(
2019. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Só sincs arról, hogy csak a szexről szólt az egész. Rengeteget beszélgettünk, egészen mélyen. Igazság szerint én mondtam, hogy nem tudok a barátja lenni (miután ő azt mondta, hogy legyen ez, mikor elmondtam neki, hogy szeretem), úgyhogy így döntöttünk amelett, hogy nem tartjuk a kapcsolatot. Ő azt mondta, hogy még nem is a szex fog neki a legjobban hiányozni (pedig az is brutál jó volt mindig), hanem a beszélgetéseink.
2019. jún. 5. 22:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Szó*
2019. jún. 5. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!