Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti férfiként hogyan adjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti férfiként hogyan adjátok a nő tudtára, hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Kinél milyen módon megy ez?



N.


2019. jún. 8. 02:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Helyzetfüggő, nincs fix receptem. Egy értelmes nő levágja apró gesztusokból is.
2019. jún. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Nyílt lapokkal játszom, megmondom neki hogy tetszik, és mi lenne ha megismernénk egymást
2019. jún. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

a gesztusok, mint:

nézés, mosoly, figyelmesség, stb..tehát ezek a tipikus dolgok nem

“ tudtára hozás”. Ezek max utalások, hogy valaki szimpatikus és vagy veszi a másik fél, vagy nem.


A “ tudtára adni” mást jelent.

Fel kell ütni a szótárat és egyből világosság gyúlik.



“Tudomásra hozni “ lehet verbálisan és non-verbálisan is. Én erre kérdeztem rá. Gyengébbek kedvéért...

2019. jún. 8. 07:03
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Keresem a társaságát, beszélgetek vele, bokolok neki

Ha nagyon tetszik akkor mar a tudtára adom hamar!

De ha utólag tetszik meg a személyisége (nem űzők 1 éjszakásokat!)

Akkor is ugyan ezeket csinálom, felkeltem valamivel a figyelmét (tudok énekelni gitározni, na meg swindler módon keverem a kártyát 😏😂 szoszerint jo a kézügyességem!) kicsit csipkelodok vele


Kb ezekkel

2019. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Elhívom randira. Ha ez nem történik meg, akkor nem akarok többet. Tetszeni tetszhet ezer ember egyszerre, az egy dolog.
2019. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha a valóságban a hagyományos flörtölési formák nem mennek neki, vagy esetleg túl direkt, akkor lehet online próbálkozni közösségi felületen.

Itt pl. "belájkolhatod" a profilképét, (ha van több képe is akkor azokat is), Kommentet is fűzhetsz hozzá, vagy Messengeren kérdezhetsz tőle valamit. Ez jó kezdésnek ahhoz hogy beszélgessetek.

Persze itt is van bőven "kanjani" aki bármikor bármire képes egy kis pipihusiért, és képes a nő bármilyen apró-cseprő marhaságának örülni. Mint itt gyk-n. :D

Ezt most férfi szemszögből írtam le, de női szemszögből is működhet. (a "kanjani" részt leszámítva)

Élőben mehet a szemezés, meg a leghelyesebb mosoly villantása. Ha ugyanazt kapom, akkor simán odamegyek, max 1-2 szót dumálunk így elsőre. Ha nem reagál a flörtre, akkor felejtős. Legfeljebb maskor újra szemezek vele, lehet akkor sz.r napja volt.

2019. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 érdeklődő63 ***** válasza:
12%
a pillantással kezdődik mimden. ha azt látom a szemében hogy menj a francba akkor nem próbálkozok. de ha azt érzem hogy símogat a szemével és nem csak a fejemet hanem úgy egész testileg akkor akció. a nők egyébként el sem tudják képzelni mennyire kifejező a tekintetük és a metakommunikációs reflexeik.
2019. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Megmondom neki, persze előtte jó sokáig örlődök, hogy vajon érdemes-e. Általában nem érdemes.
2019. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy, kerülöm a szituációt, majd talál jobbat (nem nehéz).
2019. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Végignézem,és figyelem,hogy reagál rá.Többet nézek a szemébe,megérintem néha,esetleg meg is dicsérek rajta valamit.
2019. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!