Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon kedvel? Sziasztok! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kedvel? Sziasztok! Van egy srác, akit 3éve ismerek. Eléggé visszahúzódó, akárcsak én. Szoktunk néha beszélgetni interneten. Érzem, hogy kedvel. Látszik is rajta. Viszont nem tudok igazán kiigazodni rajta, mert pókerarca van sokszor

Figyelt kérdés

Egyébként Halak a horoszkópja.Egyszer megírtam neki, hogy nagyon szimpatikus és,hogy nem szeretnék tolakodó lenni az őszinteségemmel.Leírtam neki, hogy kedves és barátságos vagyok az emberekhez és nem azt nézem másokban,hogy ki is az illető, vagy milyen rangban van, hanem azt,hogy milyen ember,ott legmélyen.

Megnyíltam elötte.

A válasza ez volt:"Nem érzett soha tolakodónak és maradjak meg olyannak,amilyen most vagyok. "

Vajon ezzel mit akart közölni?


2019. jún. 10. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Nem értettem soha az ilyen levélírkâlások lémyegét.A kedvellek oké,de a többi maszlang a sose nézted a rangot stb duma totál felesleges.

Azért válaszolta,azt amit,mert ez egy Oké válasz volt az eszmefuttatásodra.Most mit mondjon erre ,ha kérdésekkel nem akartad a beszélgetést folyatatni?Kb nnyit jelent,hogy jól van,vagy le se sz@#ommal egyenlő.Olyan mint amikor valaki csak "lol"-ozik egy vâlaszra.Az is olyan semmitmondó,érdektelen válasz.

2019. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
jajj, a halak amúgy nagyon fárasztó, nem csodálom, hogy rajta rágódsz
2019. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmit, nem biztatott, csak tök semleges volt.
2019. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Találkoztatok már? Mennyi idősek vagytok?

Sokat elárulna ez is.

Pl lehet, hogy van valakije, és neki pont elég annyi, hogy beszélget veled. Vagy mondta, hogy akár többet is?

2019. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!