Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Férfiak, tudtok úgy szeretni egy nőt, hogy őszintén CSAK bele vagytok szerelmesek?

Nem kívántok meg mást, nem törődtök bele abba ami van, hanem azzal az emberrel vagytok aki a legfontosabb nektek. Aki nem csak kompromisszum, hanem a főnyeremény. Létezik még ez a fajta erős kötődés? Vagy minden csak a szex meg a minél kerekebb fenekek?

Én nő létemre kezdek ebben kételkedni. A férfi, akibe szerelmes voltam, számomra sokkal több volt, mint egy jóképű valaki. Szerettem a világnézetét, minden mozdulatát, azt hogy milyen ember. Van a másik nem részéről is effajta szerelem?

Csupán kiváncsiságból kérdezem, mindenféle rosszindulattól mentesen.:)

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, szeretet, férfi, , vonzalom, párkapcsolat, rajongás

máj. 25. 22:18  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
Ez nem nemi kérdés. És sokban függ attól, hogy milyen a másik fél, megéri-e szeretni.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/27Időpont máj. 25. 22:20 Privát üzenet
Igen. Én ilyen vagyok, de sajnos ez manapság inkább veszteséges. Nagyon nem kifizetődő. 😐 31F

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/27Időpont máj. 25. 22:21 Privát üzenet
Land of Confusion nevű felhasználó válasza:

Sajnos igen, bár mindig rossz a vége.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/27Időpont máj. 25. 22:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Miért mondjátok ezt? Viszonzatlan szerelem vagy esetleg visszaélnek vele?

# 4/27Időpont máj. 25. 22:24 Privát üzenet
Land of Confusion nevű felhasználó válasza:

Mind a kettő, valamint derült égből elhagyás/eldobás..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/27Időpont máj. 25. 22:27 Privát üzenet
Ez komplikált, kérdező.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/27Időpont máj. 25. 22:27 Privát üzenet
Igen, egyetlen nő van akit szeretek, de ő nem viszonozza, vagy legalábbis nem tudja, hogy mit akar.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/27Időpont máj. 25. 22:29 Privát üzenet
Bár a női tag vagyok de nálunk abszolút kölcsönös a szerelem. Volt jópár kapcsolatom 5x fele már, es bizony tényleg ő az első aki főnyereménynek tart (kölcsönösen!), nem érdekli más, nagyon lelkis (mondjuk sok nőnek ez nem jönne be ezt tudom). Valahogy mindketten elég speciálisak es a nagy átlagtól eltérőek vagyunk, ritka szerencsés találkozás a mienk és első pillanattól rendkívül erős a kötődés. De tenyleg ritka sajnos az ilyen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/27Időpont máj. 25. 22:31 Privát üzenet

Persze. Nem igazán értem a kérdést... Ha a férfiakról azt gondolod, hogy csak a kerek fenék és a szex a lényeg, akkor a nőknél szerinted a pénz és az izom? Ha az egyik nemnél ennyire szélsőséget látsz, akkor a másiknál is?

Nekem pl. nem elég a kerek fenék és jó szex. Persze, kell a kapcsolathoz, hogy az illető külsőre is bejöjjön és jó legyen az ágyban, de ettől még nem leszek valakibe szerelmes. Amiért általában ennyivel beéri az ember, azért van, mert sajnos rengeteg nő csak ezt tudja nyújtani. (Nézz körül akárcsak ezen az oldalon is. Alig látni értelmes női válaszokat.)

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/27Időpont máj. 25. 22:34 Privát üzenet
pfffffffffffffff mi ez a kérdés

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/27Időpont máj. 25. 22:36 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mibe leszünk szerelmesek? Mit szeretünk meg? A személyiséget? Hogy lehet valakinek a lelkebe bele szeretni?
Bele tudnátok szeretni egy olyan emberbe, akivel évekkel ezelőtt jártatok, de akkor nem voltatok belé szerelmesek?
Bele tudnátok szeretni egy olyan emberbe, akivel évekkel ezelőtt együtt voltatok, de nem voltatok belé szerelmesek?
Bele tudnátok szeretni egy olyan emberbe, akikkel évekkel ezelőtt már jártatok, de akkor nem voltatok belé szerelmesek?
Mit lehet szeretni egy nőben? Mibe lesztek szerelmesek?
Pasik! Mit éreztek, ha szerelmesek vagytok? Milyen nőt nem tudnátok szeretni?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!