Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy depresszióban szenvedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy depresszióban szenvedő emberen mennyit tud segíteni az, hogyha talál magának párt? Egy barátnő/barát puszta jelenléte és szeretete tudja csökkenteni vagy megszüntetni a lelki szenvedéseket?

Figyelt kérdés

2019. jún. 12. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Személyenként változó. Van akinek teljesen elmúlik a depressziója, hogyha azt a magány vagy a szeretethiány okozta. Ha van párod szeretve vagy, van aki foglalkozik veled, csináltok programokat stb. Viszont vannak olyanok akik menthetetlen "krónikus" depressziósok, ők saját magukat nyomorítják meg lelkileg és megtagadják maguktól a boldogságot. Rajtuk nem fog segíteni egy kapcsolat sem.
2019. jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
83%
Egy depresszióban szenvedő egyén lehetőleg ne keressen már párt magának. Mégis mit gondolnak az ilyenek? Majd az újdonsült udvarló kihúzza őket a ganajból? Nem az lenne inkább a cél párkeresésnél, hogy legelőször mindenkinek rendbe kéne tennie magát testileg, lelkileg, külsőleg, belsőleg?
2019. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Valóban depressziós, vagy neurózisa van?

Ezt onnan lehet kideríteni, hogy ki diagnosztizálta: orvos, vagy Dr. Google.

Rövidtávon segíthet az előbbin. Amíg a kapcsolat a kezdeti szakaszában van, tombol az újdonság varázsa, tehát maximum fél év.

Aztán kezdődik előlről.

2019. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ő maga vevő e rá. Ha vevő, akkor segíthet, ha nem, akkor olyan, mintha nem is lenne.

32/f

2019. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ront. Mivel azt várja, hogy magától jobb lesz, csupán a léte miatt. De nem lesz, ez egy túlzó elvárás. Ezzel viszont elkúrja a kapcsolatot is, mert hibáztatja a másikat, hogy nem segít neki.
2019. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített,pár évig jó volt minden.
2019. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem képes mást meg gyógyítani , jó kedvet csinálni néha néha igen, de aki bú bánatos annak önmagát kell helyre hozza.
2019. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Ront rajta. Egy depressziós ember lehúz mindenkit aki közel kerül hozzá. Az önbizalma és önbecsülése szinte nem létezik, így pedig nem lehet kapcsolatban élni. 3 évig voltam depressziós, annyit értem el, hogy az összes párkapcsolatomat tönkretettem. Féltékeny, uralkodó, figyelemhiányos katasztrófa voltam aki kibukott a legapróbb dolgon is. Lelkibetegen nem lehet egészséges kapcsolatokat kialakítani sajnos.
2019. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van akin igen, van akin nem. Sajnos vannak menthetetlen esetek. De sokan csak szeretethiányban szenvednek és igazából hamar kigyógyíthatóak ebből az állapotból, feltéve, hogy hagyják, illetve van valaki, aki veszi a fáradtságot( annyira szereti),hogy kihúzza a gödörből. Én egy lánnyal ezt megtettem volna, de nem volt hajlandó elfogadni, pedig nagyon szeretem.
2019. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen hogyha magány okozza akkor szerte foszlik habár egy társ alapból tud segiteni ha egyéb miatt vagy ilyen! Rontani nem tud!
2019. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!