Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerettetek már bele olyanba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek már bele olyanba, akiről azt gondoltátok, hogy sosem tudnátok beleszeretni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 03:17
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Volt ilyen, konkrétan utáltam, mert oltogatott :D. Aztán egyszer egy ügy kapcsán leültünk beszélgetni és egy kicsit jobban megismertem. Ezután úgy egy évig barátok lettünk, majd összejöttünk. Igazából a leghosszabb kapcsolatom volt. :)

32/f

2019. jún. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 😊
2019. jún. 16. 04:17
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Volt, egy joval idosebb pali, nagyon udvarolgatott, ajandekokat, viragot hozott, elhivogatott kavezni, ebedelni. Nagyon untam, kinos volt a kollehak elott is. Elhataroztam, hogy ha legkozelebb hiv elmegyek vele, es lepattintom.

Nem jott ossze, beleszerettem.

2019. jún. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Konkrétan rondának gondoltam és azt mondtam soha. Aztán mégis. :)
2019. jún. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, elég nyilvánvaló volt, hogy nem fogom szeretni, kapott esélyt, hogy megpróbáljuk, de igazam lett. Később volt olyan, hogy valaki nem volt szimpi, de aztán nagyon megkedveltem, de ez más, csak szimplán nem gondoltam bele, hogy jelölt lenne. Nagyon más az, ha valakiről tényleg érzed, hogy fejen is állhat, akkor se kéne, annyira egyértelmű ellenérzés.
2019. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem. A megérzéseim nem hazudtak soha ilyenben.
2019. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha valakivel kapcsolatban ilyen határozottan felmerül bennem, hogy soha, akkor az tényleg soha marad.
2019. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!