Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randiztunk, egy sráccal aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztunk, egy sráccal aztán összejött egy másik csajjal, mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

2 Hónapja megismertem egy srácot a munkahelyemre jár be,elkeztünk flörtölni majd facen beszélgetni,elhívott randira utána csókolóztunk,de akkor nem beszéltünk meg újjab randit,ugyan úgy undvarolt írogatot minden nap beszéltünk,személyesen is a munkába,majd megint elhívott randira kb 1,5 hét múlva az első randi után,igent mondtam,közbe ő a randi előtt 2 nappal elment buliba,majd a randi napján írt hogy ő nagyon fáradt nemtudunk találkozni és azóta nemfoglalkozott velem,közömbös volt velem ha talalkoztunk,nem írt többet,én még egyszer ráírtam hogy mivan vele de akkor is 2 mondatba lezárta a beszélgetést,majd véletlenül megláttam a telefonján hogy egy másik csajnak írogat,nagyon rosszul eset mert azthittem hogy ebből lesz valami hiszen oda voltunk egymásért legalábbis úgy tűnt mindenkinek,és most meg össze jött a csajjal,a kiírt dátum szerint a lemondott randi előtti napon.De közbe én azthiszem szerelmes lettem belé,mitcsináljak hogy hódítsam vissza? Vagy hagynom kellene hadlegyenek boldogok?

Csak játszott velem? Vagy ilyen hirtelen szerelmes lett a csajba?

Azóta is van hogy mindennap találkozunk mert bejár a munkahelyemre a haverjaival.



2019. jún. 16. 16:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy tűnik én csak unalom űző voltam neki,mert láttam a komenteket és mindenki írta hogy na végre hogy össze jöttek,meg hát azon a bizonyos bulin jöttek össze,és hogy milyen jó hogy elment arra a bulira, és ez a kis patkány ma is bejött és azt meséli hogy mikor hova mennek,meg mikor alszik nála meg majd behozza a csajt is a munkahelyemre.
2019. jún. 17. 16:40
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

9: Teljesen lényegtelen, miféle a másik, mit gondol (honnan tudhatbád, mit gondol??), mit tesz majd, mindig azt kell tenni, amivel lezártnak érzed magadban az ügyet, amivel te korrekt vagy, és nem érzed azt, hogy elmulasztottál valamit megtenni, amit még megtehettél. Ha dühös vagy és szemétnek tartod, akkor elé kell állni és kiadni magadból ezt, nem elfojtani. Én ezt tartom helyesnek, én csak így tudok jó szívvel visszagondolni az életemre. Akik nem teszik meg, mind keserűséggel élnek tovább és elmarnak maguk mellől emiatt másokat.

az, hogy más szemét, nem okozhatja azt, hogy én is az legyek!

2019. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Túl sokat képzeltél egy ismerkedésbe. Azért egy randi után maximum azt érezhetnéü, hogy tudnál bele esetleg szerelmes lenni, nem azt hogy szerelmes vagy. Nem voltatok még pár, összejött egy másikkal közben, előfordul.
2019. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!