Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valakinek összejött már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek összejött már olyanból kapcsolat, hogy elsírta az összes bánatát neki a másik nemből valaki, és észrevette, hogy nem véletlenül akarsz rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Ezen személyek mind kihasználják az embert, hogy el tudják mondani valakinek a bánatukat, jól gondolom? De több órán keresztül?

2015. júl. 24. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ezt hívják lelki szemetesládának. Pszimókusok 10-15e -t elkérnek ezért óránként, hogy ezt hallgassák. Szép szakma.
2015. júl. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szép és jól fizető szakma azoknak akik nem szeretnek dolgozni :D
2015. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az biza.
2015. júl. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kihasználás. Az ember alapvetően megértésre, elfogadásra vágyik.

A barátommal úgy jöttem össze, hogy elég hosszasan "sírta el a bánatát", DE:

-Nem csak panaszkodik, hanem képes és hajlandó is szembenézni magával, fejleszteni magát, változtatni a helyzetén

-Kölcsönös, tehát ő is képes meghallgatni engem és együttérezni velem

-Nem csak panaszkodni tud, hanem képes meglátni a pozitív dolgokat is, örülni, élvezni az életet


Volt olyan ember az életemben, aki panaszkodni tudott, még kölcsönös is volt, de a másik két tényező nem működött... vagyis nem akart változtatni a helyzetén, és nem tudott örülni semminek. Na vele nem is lett folytatás.

2015. júl. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerencsére leállt, mikor mondtam, h ez most már sokba fog neki kerülni. :D utána már nem rinyált a rinyagép :D
2015. júl. 24. 01:01
 6/6 anonim ***** válasza:

mostanság nem szoktam senkit meghallgatni,közel meg kevesen állnak hozzám,akik igen azok jöhetnek,végtelen bölcsességem van de a rinyálásért felállok a székből és....visszaülök,elvégre kedvelem az illetőt,na meg így jön nekem egyel.


de nem szükséges olyanon segíteni akiből nincs kölcsönös haszon

de ilyen haszon lehet az ha azért segítesz hogy megdugd vagy össze jöjjetek

a profit! a lényeg!


a másik pedig én magam nem is panaszkodtam soha és ez ijesztő a környezetemnek,senki,se barátnő,se család senki

hmmm


szóval ha ügyes vagy kitudod használni a kihasználó panaszkodókat,és jön egyel,közelebb kerül,és megtudhatsz ezt azt.

2015. júl. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!