Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz az, hogy a nőket a többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a nőket a többi nő irigysége táplál, ezert olyan pasikkal állnak össze, akikre irigyek lehetnek a barátnőik, még ha ezeknek a fickóknak nincsenek is belső értékei, csak az illúzió maradjon fenn?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 14:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egy kis javítást eszközölnék: táplálja és értékeik
2019. jún. 18. 14:41
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Bizony en az egyetemen a kis irigysegtranszformatorommal szivom el a tobbiek irigyseget es ebbol nyer a testem energiat, atp-ve alakitja. Enelkul mozogni se tudnek, letfontossagu!


Na menj csinalj valami ebedet, addig is hasznossa teszed magad.

2019. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szia! Már túl vagyok az ebéden, most épp popcornt csinálok, hátha jön még néhány komment. Ha pedig mégsem, akkor az esti Federer-meccsre jó lesz.
2019. jún. 18. 14:46
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

A nők egyetlen dologra irigyek, arra, ha neked van egy értékes, jó kapcsolatod és valaki a tenyerén hordoz. Arra senki nem fog irigykedni ha van egy tirpák bunkó párod aki megcsal mindennel ami mozog. Egyszerűen nevetség tárgya leszel. Aki arra akar rámenni, hogy a többi nő irigykedjen az értékes férfit fog választani.

Soha nem volt ez célom, abszolút nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam mások. De mégis egész életemben ki voltam beszélve és irigykedtek rám mert mindig jó kapcsolataim voltak miközben a nők többségét átverték, megcsalták, szartak a fejükre. Az irigykedés nem az értékes nők erénye, aki féltékeny, irigy, sajnálja tőled a kapcsolatot annak úgy sem lesz soha normális párja. A nők csak akkor fognak utálni, ha értékes kapcsolatod van ami nekik nem jut.

2019. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván van az a réteg akinek ez számít, de az olyan pasikra akik csak arra jók hogy mutatkozni lehessen velük azokra egy normális nő nem irigy.

Sőt, aki annyira komplexusos hogy egy pasi es mások irigysége alapján határozza meg a saját értékét azt inkább sajnálni kell, nincs se benne se a pasijában semmi irigylésre méltó.

Szóval a kerdésedre válaszolva: igaz, de csak egy nagyon szűk réteg esetében.

2019. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azzal nem ertek egyet, hogy ugyan kinek kell egy olyan csávó, aki megcsalja a nőjét, majd a következőt, aztán az azt követőt, az pont arról tesz tanúbizonyságot, hogy vevők rá a nők, szóval mindig jön egy újabb, aki azt hiszi, hogy ő lesz a kiválasztott, az igazi, akit nem csal meg, aki mellett megváltozik. Ehhez pedig nem kell úgymond plázacicának lenni.
2019. jún. 18. 15:48
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Már megint összemosod a nőket. Hadd hívjam már fel a figyelmed arra, hogy a nők többsége párkapcsolatban, házasságban él. Ki az aki azért élne le egy életet valakivel, mert másoknak tetszik?


Én mindig a magam számára választottam társat, az volt fontos, hogy nekem megfeleljen, összeillő pár legyünk, első sorban a belső dominált, bár valamennyire a külső is. Szerinted összejöttem volna egy 165 centi magas férfivel, ha a barátnőim véleménye érdekelt volna? (Ők megmosolyogták, mert mindegyik lány 170 centi fölött van, mindig mondták, micsoda kis seggudgasz. Engem meg nem érdekelt.)

De a barátnőim is olyanokkal jöttek össze, akikkel én soha nem járnék, ők meg velük boldogok. Normális, intelligens nőt nem az érdekel, hogy mit szól más a párjához.

2019. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az életbenmaradáshoz szükséges minimális iq és eq szinten lévő egyedéknél igaz lehet.
2019. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Az első részét az írásodnak elég nehez osszerakni még harmadik nekifutásra is. Ugy en bloc semmi koze a témához.


Azt meg nem kell szégyellni, hogy sokaknak csak a lepattanó jut, csak felesleges azzal jonni, hogy a belso ertekek, bla blaaa... Ez tipikusan egy ilyen lelki megnyugvást adó duma, amit ha sokáig mormol magában valaki, akkor még el is hiszi, hogy így van.

2019. jún. 18. 17:08
 10/14 A kérdező kommentje:
16:45-nek ment az elozo.
2019. jún. 18. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!