Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék neki titokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék neki titokban segíteni, úgy hogy soha ne jöjjön rá, hogy én voltam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit szeretek. Elég bonyolult a sztori, nem is nagyon részletezném. A lényeg, hogy minden próbálkozásom ellenére elutasított, amit én tiszteletben tartok. Valószínűleg soha többé nem fogok vele találkozni.

Anyagi szempontból egész más a hátterünk(ami engem amúgy egyáltalán nem érdekelt), az én családom nagyon gazdag. Mindig megvolt mindenem. Tipikus flegma úrifiú lett belőlem,akármennyire is küzdök ellene, még mindig ilyen vagyok valamennyire. Ő pedig már 13 éves kora óta dolgozik, folyamatosan segít otthon a szüleinek, miközben dolgozik. Valamennyire biztosan kedvelt, de mindig tartott egy távolságot is tőlem, ha bármiben segíteni akartam neki, azt végül sosem fogadta el. Egyik utolsó beszélgetésünk kapcsán elmondta, hogy külön akar költözni a szüleitől, kell egy albérlet, ahol ki tudja magát pihenni,csak nem tud, mert többe kerülne, mint a fizetése(illetve elég speciális igényei vannak,amit itt most nem részleteznék). Kérdezgettem, h nincs e valaki,akivel együtt tudna menni, de nincs.

Nagyon,nagyon rossz érzés volt, hogy ott álltam mellette, mint egy balfék és tudtam, hogy nem segíthetek neki, mert tőlem úgyse fogadná el. Nagyon fájt nekem, hogy így látom őt, fáradtan és boldogtalanul.

Az lenne jó, ha valahogy titokban tudnék neki segíteni. Szeretném, ha boldog lenne, még ha nem is találkozunk többé.

Tudom, hogy el kéne őt amúgy felejtenem, és rajta is leszek ,csak előtte még jó lenne valamit tenni érte, nekem így könnyebb lenne továbblépni, mert iszonyúan fáj, hogy ő szomorú.



2019. jún. 20. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

utald át nekem


sose mondom el neki, hogy te voltál

2019. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Keress egy albérletet, fizesd a felét te, a tudta nélkül. Neki meg küldd el üzenetben, hogy láttál egy albit áron alul, kérdezze meg és vegye ki.

Ha meg tudsz egyezni a tulajjal (pénz beszél), sose jön rá.

2019. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik rosszul, csak az a bökkenő, hogy egyrészt én jobb ha nem írok neki, másrészt ha én ajánlok neki albérletet, azt fix, hogy még csak meg se fogja nézni.
2019. jún. 20. 22:28
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor beszélj egy barátjával, hogy küldje el neki a linket.

Viszont ez után már érdekelne a sztori, hogy mivel sikerült így magadra haragítani. Ha van kedved, megírhatnád privátban.

2019. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Tiéd lesz a hölgy, csak még játsza neked a valagát. Szokásos női hiszti. Elmúlik, csak idő kérdése.
2019. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Ez tök kedves tőled...mindaddig amíg nem jön egy olyan lány,akibe beleszeretsz és nem utasít vissza.Mert akkor eszed ágában sem lesz segíteni a másiknak és szépen mehet majd vissza
2019. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már annak is nagyon örülnék, ha egy löketet tudnék adni neki. Elég talpraesett ő egyébként, hogy utána már simán megállja a helyét, de egy löket mindenképp kell neki, mert jelenleg egy ördögi körben van.
2019. jún. 20. 23:11
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Engem a csaj "speciáli igényei" érdekelnének. Milyen lakást képzeld el magának?
2019. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
#2: ez elég hülye ötlet. Az szerzodesben benne az ar.
2019. jún. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#8: lényegtelen. Lehet, kisallatai van, lehet por állergias, így szőnyeg, függöny kilove, lehet nem tud x. emeletre gyalogolni, lehet teriszonyos, akármi.

Nyilván nem luxus igényrol van szó, de a rosszindulat az mindig megvan.

2019. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!