Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tudom titokban tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tudom titokban tartani úgy a kapcsolatot, hogy az még nem lesz feltűnő?

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok, lány, 2 hónapja vagyunk együtt, nekem az első kapcsolatom, és csak azért nem szeretném mindenki orrára kötni a dolgot mert még nem túl biztos a dolog, én már részmunkaidős állásban vagyok tehát annyira nem követnek nyomon a szüleim, nem kérnék számon mindent, viszont nem szeretném ha a szüleim mástól tudnák meg. Most úgy vagyunk vele, hogy élvezzük egymás társaságát, és minden napot kiélvezünk,de még nem akarjuk mindenkinek elmondani, és én pl élvezem is, mert így még izgalmasabb, hogy 'bújni' kell☺️

Valakinek hasonló tapasztalata?



2019. jan. 20. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Ezt 14 évesen játsszák a tinik.

Elég éretlennek tűnsz.

2019. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
66%

19 éves vagy és úgy beszélsz meg viselkedsz mint egy agyatlan gyerek

Aztán az ilyenek mennek szavazni....

2019. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
regen rossz ha bujkalni akarsz. Attol h a szüleid tudjak h van vkid,meg nem kell egyböl athivnod magatokhoz egy bemuatkozosvacsira..
2019. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Nincs itt semmi gond! Nem te vagy éretlen, hanem a társadalmunk nem készíti fel a fiatalokat a szexre, a párkapcsolatra. Bújj ameddig jól esik, és ne foglalkozz senkivel. és az is igaz hogy a tiltott csók édesebb.

Sok boldog órát!

2019. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!