Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem? Milyen erzes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem? Milyen erzes a szerelem? Vajon o is ezt erzi? Reszletek lent.17/L 23/F

Figyelt kérdés
Nehany hete megismertem egy fiut a facebookon keresztul. Egy varosban lakunk. 3napig reggeltol estig irkaltunk egymasnak, minden reggel ram ir. Aztan talalkoztunk, minden este talalkozunk, nagyon sokat beszelunk jatszunk. Ha ram pillant zavarba jovok es ha hozzam er kiraz a hideg. Ha nincs velem ugy erzem barmit megtennek hogy vele lehessek, a nap 24 orajaban nincs olyan perc, hogy ne gondoljak ra. Mindig megnevettet es ugy erzem erdeklem. Vajo tenyleg igy van? Soha nem talalkoztam meg ilyen fiuval. Engem sokan kihasznaltak mar es ezt o is tudja. Tegnap elott legeloszor elhivott magahoz ejszakara. Feltem hogy a szexre hajt, de nem.. Szerintetek o is gondol ram? S vajon bele szerettem? Ezt honnan fogom tudni? Azt honnan tudhatnamha tenyleg ugyanugy erdeklodik irantam, mint en?

2014. jan. 19. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

"Soha nem talalkoztam meg ilyen fiuval."


Minden nő ezt mondja, amíg nem talál egy jobbat a jelenleginél, akivel ismerkedik. :):):)

Beleszerettél.

2014. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy sokszor kihasználtak. Ennyi ésszel amennyi neked van nem nehéz...
2014. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Normalis valaszokat varok, nem oltasokat.

Koszonom.

2014. jan. 19. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!