Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti nem ereztek igy neha?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem ereztek igy neha? Negativ kommentekre NEM vagyok kivancsi.

Figyelt kérdés

Annyira jo lenne neha egyedul lenni,szinglinek lenni. Vegre egy jo szex valakivel...

3eve vagyunk egyutt a parommal es valljuk be 3ev utan mar nem az igazi semmi. Szex nagyon brutalisan ritkan van,ha van akkor is kb 5perces max es unalmasan csak egy pozba. Multkor sirtam utana...mert annyira rossz erzesem volt,mikor kezdtem belejonni o akkor hagyta abba...Hiaba mondtam el neki,hogy miert sirtam. Csak annyit mondott,hogy "nem orulok" meg neki se jo am igy,hogy "ez van utana" aztan el is aludt.

Na mindegy. Ez az erzes bennem van,hogy elhagynam es lennek massal,de kozbe meg tudom,hogy iszonyatosan hianyozna,mert szeretem es vele terveztem eddig mindent. De annyira rossz ez,hogy nem teljesedhetek ki mellette se szex temaban se semmiben kb. Az lenne a legjobb,ha elhagynam es utana ujra osszejohetnek vele,de nyilvan ez nem kivitelezheto. Sajnalom nagyon,hogy ezt erzem...


2019. jún. 26. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem te félre fogsz b@şzni.
2019. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Te a múltba vagy szerelmes és nem a jelenbe. Kapaszkodsz a múltba, nem tudod elengedni, pedig jobb lenne, ha olyat keresnél, aki mellett boldog vagy. Úgy beszélsz mint aki 20 éve házas, pedig csak 3 éve vagytok együtt. Hidd el, 3 év után nem itt kéne tartanotok.
2019. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen megértelek, ez nekem se tetszene. Nem elégít ki előtte-utána, ha mondod neki, hogy neked nem volt elég? Szerintem ez lenne az alap.
2019. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem szoktam így érezni, mert ha egy kapcsolatban az egyik alappillér hiányzik, akkor nem maradok benne, akkor se, ha szeretem az illetőt, azt félre tudom tenni.
2019. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Pff minden kivitelezhető! Csak sajnos utána sem lenne másabb, az emberek olyanok amilyenek, nem változnak.

Ha lépni akarsz lépj, de attól hogy siránkozol a híg fosban, attól még benne maradsz...

2019. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rossz a mentalitásod. Nem, egyáltalán nem normális egy kapcsolatban, ha 3 év után semmi nem az igazi. Ez azt jelenti, hogy nem dolgoztok a kapcsolaton, nem törődtök egymással, nem fordítotok energiát a kapcsolatra.

Nem, soha nem érzem úgy, hogy jobb lenne szinglinek lenni. Hogyha a kapcsolatomban valami nem oké akkor megbeszéljük a párommal és változtatunk rajta. Egy normális kapcsolatban ez így megy, nem lesz minden szar pár év után. Félrekúrás meg szakítás helyett inkább KOMMUNIKÁLJ a pároddal és hozzátok rendbe azokat a dolgokat amik nem működnek. A szex például tipikusan ilyen dolog, hogyha nem fektettek bele energiát, nem beszéltek róla hogy hogy lenne jó akkor igen, szar lesz. Magától semmi nem működik, a kapcsolatotok azért nem jó mert semmit nem tesztek azért, hogy jó legyen.

2019. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Eleg kinos tema nalunk a szex regen is az volt es meg most is az. Nem is mondtuk meg ki egymas elott ezt a szot se szerintem. De szerintem alapbol tudnia kene,hogy ha nem vagyok kielegulve mit tegyen...most mi...en mondjam,hogy hallod csinald ezt csinald azt...ahh ez olyan gaz,hat alap,hogy ha valaki nem elegul ki akkor szuksege van meg szexre vagy egyeb dolgokra. Na mindegy... Koszi azert.
2019. jún. 26. 17:35
 8/16 A kérdező kommentje:
Nehez ugy megjavitani,ha csak en probalkozok. Egyszeruen tok ugy erzem,hogy elhidegultunk egymastol...Ha itthon vagyunk hozzabujok jol erzem magam de nem erzem azt,hogy hu de jo vegre erre vartam. Meg mar alig beszelunk igy hosszasan soot olyan mar eleg reg volt meg alig nevetunk csak tarsasagba. Multkor strandolni voltunk,hat mintha a haverommal lettem volna olyan unalmasak voltunk de szerintem en is az vagyok neki.
2019. jún. 26. 17:38
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Kapcsolatban nem, viszont így szingliként jó lenne ha lenne néha valakivel. 20/F
2019. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

És ki marad benne a langyos lötyögős lóhúgy kapcsolatban mr. puhapöccsel? Te.


" kozbe meg tudom,hogy iszonyatosan hianyozna," Mi? A pasi, vagy a kényelmes helyzet, hogy nem vagy egyedül, nem kell másokkal ismerkedned, nem kell esténként magányosan elaludnod?

2019. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!