Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme randizni egy olyan pasival, akinek eddig a leghosszabb kapcsolata 5 hónap volt?

Figyelt kérdés
Szerintem: nem.

2018. aug. 4. 13:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Azért nehogymár ennyi miatt ítéljünk meg egy embert.

Az okot tudod legalább?

Mert nem mindegy,hogy mindenkit megcsalt és ezért lett vége, vagy simán nem működött és időben szétmentek?

2018. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
94%
Attól függ. Mivel pasiként hivatkozol rá, ezért gondolom 18-25 közötti. 30 felett már fura lenne viszont.
2018. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
És ha még nem lett volna senkije? Örülj neki hogy te lehetsz az első és talán utolsó komoly szerelme.
2018. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg hany eves, es hany kapcsolata volt.

Olyan 27 felett, 5+ ilyen kapcsolat csak eros warning kategoria.

2018. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem lehet értelme a dolognak
2018. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromm 25 éves és előttem a leghosszabb kapcsolata 6 hónapig tartott. Többi 2-3 hónapig kb. Most múlt 1 éve, hogy együtt vagyunk, és jól megértjük egymást. :)
2018. aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Hány év alatt és hány kapcsolatból?
2018. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagyok róla meggyőződve, hogy ezt a kérdést egy felnőtt írta ki. Pl lehet, hogy tanult és nem volt ideje párkapcsolatra, vagy túl magasak voltak az elvárásai; vagy eddig nem foglalkoztatta ez a téma , de most már "kéne valaki", vagy lehet, hogy nem érezte magát késznek, eléggé érettnek rá; vagy késznek pl akár a romboló családi háttere miatt, de mondjuk ő pl egy nagyon kedves , rendes ember; csak pl taposó családja volt, és mostanra(Idő?/Kor?) szedte össze magát, és építette fel az önbizalmát;meg lehet, hogy amúgy se akart a divat után menni, vagy még esetleg sohase volt szerelmes; vagy pl 16-17 évesen volt az első párkapcsolata, de akkor akkorát csalódott, hogy egy ideig még védeni akarta magát egy esetleges újabb csalódástól; vagy pl lehet, hogy olyan volt, hogy sokat utazott a családjával, mert pl az apja mindig másik országban kapott állást, és most horgonyoztak itt le. De egyébként ez nem jó kifogás arra, hogy miért nem akarsz összejönni vele. Tehát az, hogy 5hónapos volt a leghosszabb kapcsolata. Igazából nem jön be neked, és próbálod megidealizálni, hogy miért nem érdekel téged, miért nem kezdenél vele. Mert ha felkeltette volna az érdeklődésed; akkor tudnád őt szeretni, és nem érdekelne a múltja, hogy pl ki csalta meg őt és miért, vagy ő miért csalta meg azt a másikat; de leeht, hogy nem is volt megcsalás a történetben, és te mégis elítélnéd emiatt. Vagy még az is lehet, hogy nem találta meg a magához illőt. Amúgy megnyugtatlak, nem te vagy az, mert téged taszít, mert te undorodsz tőle, hogy nem volt hosszabb párkapcsolata, tehát te igazán nem is tudnád szeretni őt; szóval inkább igazad van, kíméld meg őt magadtól. Bocsi, ha túl nyersen fogalmaztam, csak rá szerettem volna világítani egy-két dologra, de tényleg bocsi; nem bántás volt a cél.
2018. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
* hogyha emiatt eltaszítanád ,e llöknéd magadtól, akkor valszeg nem ő számodra az igazi. Ha már ennyi is elég, hogy elriasszon tőle. Valszeg valami más riaszt meg benne, csak nem tudod, mi , és erre fogod. Talán lehetséges.
2018. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudom az okát: nem átlagos külsejű. Egy ideig kifutón is szerepelt. Biztosan nem véletlen, hogy ennyi volt a leghosszabb kapcsolata.
2018. aug. 4. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!