Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan ember lett a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan ember lett a párotok amilyet elképzeltetek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 5. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. ☺️
2019. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Sokkal, de sokkal jobb :)
2019. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Külsőre egyáltalán nem, de a gondolkodásmódja, a személyisége, ahogyan bánik velem és amennyire szeret az pontosan olyan amilyenről kislány koromban álmodoztam. :)
2019. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Részben.
2019. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb annál, mint amit elképzeltem. :) már eleve nem gondoltam volna soha, hogy úgy lesz párom, hogy én kezdeményezek nála és ő belemegy. N
2019. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Folyamatban lévő ügyről nem nyilatkozunk. Nagyon remélem:).
2019. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vannak akikben idővel megfogalmazódik valamilyen kétely azzal a kapcsolatban hogy jól választottak e. Én például 100%-ig soha nem voltam benne biztos hogy a párom az igazi számomra. Mindig voltak bennen kétségek ezzel kapcsolatban és ez nem jó. Most akkor kérdezhetnéd, hogy akkor miért vettem el. Nos, azért mert nem hiszek/hittem abban hogy találok valakit akivel minden tökéletes. Úgy gonoltam, hogy kompromisszumot mindenképp hozni kell, és a párom nagyon szeret engem, ez pedig fontos volt. Számomra inkább a külső az amiben úgy érzem kicsit meg kellett alkudnom. Objektíven nézve szép nő a párom, de valahogy mindig volt ezzel kapcsolatban egy kis hiányérzetem. Ez most nagyképűen fog hangozni, de ha csak a külsőt nézzük akkor biztos hogy találtam volna még szebb, csinosabb nőt is, de úgy gondoltam hogy ha találok is, mit érek vele ha neki meg én nem kellek igazán, illetve kidob majd egy másik pasiért x év múlva. Szóval kicsit biztonsági játékos vagyok/voltam. Ettől függetlenül jól megvagyunk, jó a szex is, de azt vettem észre magamon, hogy nem igazán tudom elengedni ezt a külső dolgot. Az előző két kapcsolatomban nem voltak külsővel kapcsolatos kétségeim, ott ez a rész klappolt. De mindkettőnek vége lett. És őszintén szólva elegem is lett ebből, örültem hogy találtam egy normális és igazából szép nőt aki e feleségem. De a kétely mindig előtör. Hol jobban, hol kevésbé. Beteg dolog tudom, dehát ez van. Lehet tökéletességre törekedni de akkor meg lehet az őrölne fel. Persze van aki erre azt mondaná, hogy nem hajtottam eléggé az álmaimat.
2019. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 De La Cruse ***** válasza:
Igen.
2019. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!