Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egyedül maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyedül maradok már örökre?

Figyelt kérdés
Nos , az a helyzet, hogy sokat csalodtam mar ferfiakban, komol kapcsolatom sose volt, csak rövidebbek . Neha elofordult alkalmi is de arra rajottem, hogy nem megy annyira. A legutobbi kapcsolatom oktoberben ert veget és azota nem talaltam senkit. Nem tetszik senki, illetve volt mar h tetszettek de ennyi, komolyabban nem erdekelt senki. Ugy erzem, hogy szerelmes mar soha tobbet nem leszek es egyedul elem le az eletem. Neten nem szoktam ismerkedni es bulizni se jarok de ilyen helyeken Amugy sem szoktam. Nalam ez nem megy eroltetesre... max kialakul de fütty szora sajnos nem. Az a durva, hogy tenyleg nem erdekel senki komolyabban. Miert van ez? Az meg vegkepp zavar, hogy ugy erzem tobbet nem leszek szerelmes es kesz ennyi volt az eletem. Mi lesz most velem? Mit tegyek? Barhova megyek nem erdekel senki es ez mar aggaszto ... :( ennek következtében meg folyton az exemen ragodok es o mar reg elfelejtett, en meg szenvedek. Hiaba akarok mast, nincs senki olyan :(

2019. júl. 6. 22:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

*komoly


Ja es 24/L

2019. júl. 6. 22:49
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Nőknél azért elég ritka, legalábbis 200 kiló alatt.
2019. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Alapvetoen szep vagyol es tanulok meg dolgozom mellette. Oke tudok elviselhetetlen lenni, vannak rossz tulajdonsagaim. De vannak jok is. Gondoskodo vagyok, figyelmes stb. De itt nem az a gond, hogy nem talalnek , hanem h nem fog meg mar senki. Szerelmes meg kizart h tudnek lenni ujbol.
2019. júl. 6. 22:58
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Öltözz migránsnak a déli határon. Garantáltan megfog fogni valaki.
2019. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
6-os :D :D felkacagtam
2019. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ok
2019. júl. 6. 23:24
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Mindig jön valaki újabb, csak ne györcsölj rá. Általában a véletlen dolgok sülnek el a legjobban. Ha ülsz az erkélyen és várod nagy izgatottan kinek dobhatod le a hajad végre, akkor csak elkerülnek. Max betalál pár idióta, hogy kihasználjon. Szerintem csak szeretned kéne magad és az életedet továbbra is, aztán amikor nem számítasz rá összetalálkozol valakivel, aki megfog.
2019. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2019. júl. 6. 23:35
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen eddig is ugy jott ossze az elozo két kapcsolatom h nem szamitottam ra , kinyiltam es szarnyaltam. Mostansag nem is vagyok annyira jol talan ez a baj. Nem olyan a kisugarzasom es a hasonlokat vonzom .
2019. júl. 6. 23:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy még nem tetted magad túl az előző kapcsolatodon, és azért érzed úgy, hogy nem leszel többet szerelmes?
2019. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!