Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egyedül maradok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyedül maradok már örökre?

Figyelt kérdés
Nos , az a helyzet, hogy sokat csalodtam mar ferfiakban, komol kapcsolatom sose volt, csak rövidebbek . Neha elofordult alkalmi is de arra rajottem, hogy nem megy annyira. A legutobbi kapcsolatom oktoberben ert veget és azota nem talaltam senkit. Nem tetszik senki, illetve volt mar h tetszettek de ennyi, komolyabban nem erdekelt senki. Ugy erzem, hogy szerelmes mar soha tobbet nem leszek es egyedul elem le az eletem. Neten nem szoktam ismerkedni es bulizni se jarok de ilyen helyeken Amugy sem szoktam. Nalam ez nem megy eroltetesre... max kialakul de fütty szora sajnos nem. Az a durva, hogy tenyleg nem erdekel senki komolyabban. Miert van ez? Az meg vegkepp zavar, hogy ugy erzem tobbet nem leszek szerelmes es kesz ennyi volt az eletem. Mi lesz most velem? Mit tegyek? Barhova megyek nem erdekel senki es ez mar aggaszto ... :( ennek következtében meg folyton az exemen ragodok es o mar reg elfelejtett, en meg szenvedek. Hiaba akarok mast, nincs senki olyan :(

2019. júl. 6. 22:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Sokat gondolok ra teny, de mar szeretnek mast... csak nincs olyan . Nincs akitol komolyabbat akarnek . Van pl aki tetszik de ennyi. Probalkoztam is mar de nem jott ossze de nem is nagyon ragodtam magam. Lehet az exem a baj, ot nagyon szerettem es fogalmam sincs igy mi lesz velem.
2019. júl. 6. 23:46
 12/18 A kérdező kommentje:
*ragodtam rajta
2019. júl. 6. 23:46
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azért nem tudsz új kapcsolatba kezdeni, mert még az előző pasidon rágódsz. Próbálld magad túl tenni rajta akkor sokkal könnyebb lesz.

Kivirulsz aztán jöhetnek az új udvarlók, egy csinos lánynak mindíg akad.

2019. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Koszonom igyekszem :)
2019. júl. 6. 23:56
 15/18 anonim válasza:

#7 nyírségi vagy, igaz?


Apukám dolgozott ott egy évet, aztán mindig mesélte, hogy úgy mondták az "ezen jót nevettem/röhögtem ,helyett, hogy "jót kacagtan" de úgy mindenki szinte.


Kérdező:nyugi, nem maradsz egyedül.

2019. júl. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

fingódba voltak? Nem maradtak a srácok és egyiket sem tudtad megfogni. Több likkal többet érsz, ezért a fingód kincs lehet.


Komolyra fordítva. Ne olvass odavecnorát. Az exed hatalmasakat élvez a csajába mialatt miatta keseregsz. Gondolkodj, mire pazarlod el az energiáidat.

2019. júl. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha ilyen elkeseredett vagy, akkor szerintem nyugodtam felmehetsz tinderre.


Raksz fel komoly képeket, meg leírásba belerakod, hogy komolyat keresel, aztán nyilván nég utána is szűrni kell... de legalább lesznek randijaid, tapasztalatot gyűjtesz, új nézőpontjaid lesznek, új ajtók nyílnak meg vele.


Meg úgy általában ezeket az újtókat kell keresni-megteremteni az életben. A többi már jönni szokott magától. Szóval ismerkedéshez mi kell? Emberek. Akkor menj olyan helyekre, ahol interakcióba kerülhetsz eddig ismeretlen emberekkel!

2019. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Irtam h nekem a neten ismerkedes nem palya . Kulonben is regisztraltam mar oda meg mashova is de sose ment nekem ez, ez kb olyan mintha bemennel a henteshez, aztan válogass. Mondom igy nem megy eroltetesre . Pl eddig ugy volt h eloben beszelgettunk, szimpik lettunk es ment minden magatol. De ez a netes társkeresés nagyon nem jon be nekem.
2019. júl. 7. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!