Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kerülhetnék újra közel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetnék újra közel hozzá?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 éve ismerkedtünk meg a munkahelyünkön, az elején érezni lehetett közöttünk a kémiát,rengeteget viccelődtünk, mentünk együtt haza munka után és beszélgettünk azonban elrontottam,mert nem léptem és lassan megszakadt a kapcsolatunk,mert munkahelyet váltottam így már ott sem tudtunk beszélni. Azonban vannak közös barátaink és így havonta 1x összefutunk és azóta se változott bennem semmi érzés,de már szerintem veszett ügy. Legutóbb amikor írtam neki, azt hittem örül mert nagyon jól elbeszélgettünk,azonban ez tartott x napig,majd többet nem írt vissza,így azóta se beszéltünk csak amikor együtt ment a társaságunk bulizni. Valahogy újra fel lehetne lobbantani a szikrát vagy már nem érdemes?
2019. júl. 7. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak úgy,ha valahol véletlenül összetalalkoztok. Látnotok kell egymást hogy a szerelem életben maradjon és a részéről megint legyenek érzések.
2019. júl. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezz rá, hogy egyedül van-e még most is. Ha igen - felejtős (hacsak miattad nem szakít). Ha nem, akkor ...
2019. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is benne lett volna több dologban, ő is lépett volna. Azért, mert máshol dolgozol, nem ok, hogy megszakadjon valami. Elég sok alkalom lett volna rá. Lehet, hogy lett valakije, vagy szimplán haverkodott, esetleg csak kellett néha egy kis flört.
2019. júl. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!