Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetnék hozzá közel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék hozzá közel?

Figyelt kérdés
Látásból ismerek egy srácot és nagyon tetszik. Egy kollégiumban lakunk és néha (nagyon ritkán) szoktunk találkozni a liftben. Szerintem neki is tetszek, mert legutoljára amikor találkoztunk a liftben nagyon megnézett, egész végig engem bámult. Szerintetek hogy tudnék vele találkozni, hogy legyen esélyem megismerni? Facebook.on megtaláltam, de nem nagyon szeretek neten ismerkedni, úgy hogy még soha nem beszéltünk. Szerintetek?
2011. ápr. 21. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri megszólítani v beszélgetni vele és ha tetszel neki előbb utóbb úgy is lesz valami csak barátkozz vele bátran azzal nem veszítesz semmit:)

jah és télleg nem valami jó neten ismerkedni de attól függetlenül még ott is ráírhatsz meg beszélgethetsz vele!.

2011. ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha egy kollégiumban laktok, akkor keresd a lehetőséget és Te kezdeményezz. Esetleg közös ismerőst is kereshetsz, aki közvetít.
2011. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valahogy mindenképp meg akarom ismerni. De úgy nem gáz bejelölni facebook-on, hogy csak látásból ismerem?, főleg írni neki...
2011. ápr. 21. 13:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem az. Csak ne nyomulj.
2011. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha már ráirok fb-on akkor szerintetek mit kéne írni, ami nem túl nyomulós? Vagy inkább csak egyszerűen jelöljem be és várjak? Vagy a harmadik verzió, hogy megbökjem fb-on?
2011. ápr. 21. 13:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Megbökjed? Mit csináljál??? :D


Szerintem elég, ha bejelölöd.

2011. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:DDD, igen van olyan is. x)
2011. ápr. 21. 13:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként, szerintem élőben jobban menne a dolog. Na persze, nem a bökdösés, hanem az ismerkedés.
2011. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ám tudod mit jelent a bökés fb-on??:D:D

de várj egy napot legalább hátha rád ír...:)

2011. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is élőben ismerkednék inkább, de az a baj, h honnét tudjam h összefutunk-e egyáltalán? Vagy csak jelöljem be ismerősnek és várjak, hátha rám ír?
2011. ápr. 21. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!