Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a párok akik közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok akik közös munkahelyen dolgoznak, de külön járnak munkába, külön asztalnál esznek, miért így akarják titkolni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 07:26
 1/6 peca1000 ***** válasza:
55%

Mert ha kiderül, hogy együtt vannak kirúgják őket.


Nem vicc!


Anno a Baumaxnál melóztam, ott ugyanez volt a helyzet.


Ha jártatok, sőt ha összeházasodtatok, az egyikőtöknek menni kellett.


Szerződésbe is benne volt.


A LIDL-nél is hasonló a helyzet, a haveromat áthelyezték másik boltba, mert összejött az egyik pénztárossal.

2018. dec. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó cégnél komoly policy van a céges kapcsolatokra (ha nem is rögtön kirúgás)


Mert otthon együtt vannak, bent inkább a kollégákkal töltik az időt

2018. dec. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez egy munkahely és nem az otthonunk. Házasok vagyunk együtt dolgozunk régóta,de minket még nem láttak kézenfogva, csókolózva és ölelkezve a munkahelyen, sőt együtt sem ebédelünk.Persze mindenki tudja,hogy házasok vagyunk és ezt sosem titkoltuk.

Egyszerűn senkire sem tartozik a magánéletünk. Persze,ha senki sem látja, akkor megöleljük egymást,adunk puszit a másiknak. Egyedül csak, akkor tesszük meg ezeket munkatársak előtt,ha mondjuk valami céges rendezvény van vagy kirándulás,ami teljesen más környezetben van és oldottabb a hangulat. Nekünk így jó így nincsenek pletykák,mert nem tudnak min csámcsogni.

2018. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs kirúgás,viszont kötelező nekik külön műszakba járni,bár nem értem mi ebben a logika.Végül is aláásnak ezzel sok kapcsolatnak,mert alig látják egymást.No persze pár nagy fejes barátnője nincs másik műszakban.
2018. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Volt olyan kapcsolatom, ahol együtt, közösen dolgoztam a párommal, nyilván meg sem fordult ilyen a fejünkben amit írsz:

kézenfogva, csókolózva és ölelkezve a munkahelyen.


De ezen kívül kerestük egymás társaságát. És mások nem tudták, hogy együtt vagyunk.

Én szerettem. Jó volt.


Ezért kérdeztem, hogy mások miért csinálják azt, hogy külön járnak és még véletlenül sem kerülnek a másik közelébe, de tény hogy nem jutott eszembe hogy van ahol ilyesmit szerződésbe foglalnak.

2018. dec. 30. 11:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk amiatt jártunk legtöbbször külön, mert folyamatosan szó érte a ház elejét... Vagy valami pletyka volt (ezt a részét még lesz.rtam) vagy valami megjegyzés a főnök részéről. Mivel a munkatársaimmal is kénytelen voltam jó viszonyt ápolni, sokszor inkább velük mentem ebédelni, mert ment a fúrás ha nem.. Kb kétszer egy héten a párommal, de nyilván munka után úgyis együtt mentünk haza vagy eleve együtt mentünk így jobb volt ez mint közönség előtt céltáblának lenni minden szempontból, táptalajt adni hülyeségre. Ráadásul az együtt töltött idő is minőségibb munka után / előtt mint bent munkahelyen.

Ismertem olyat aki egy puszit adott a barátnőjének a cégnél, máskor már az volt hogy fogdosta ebédnél és a HR-hez is visszajutott ez a változat, majdnem kirúgás lett a vége. Ebből kifolyólag nálunk cégen belül semmilyen testi kontakt nem volt, pedig vágytam volna néha rá (nem fogdosásra hanem annyira gondolok pl. hozzámér ha mellette vagyok vagy közelebb áll hozzám).

Én azt mondom sok függ a cégtől is. Mi már nem dolgozunk egy helyen de sok esetben sokkal könnyebb ez így, legalább a munkahely nem foglalkozik a magánéletünkkel. Sajnos sokszor volt olyan is, hogy szóljak neki mert akkor hamarabb el lesz intézve meg a viccelődés hogy majd természetben megfizetem neki ha hamarabb meglesz vmi. Nem egy területen dolgoztunk, de kellett néha kooperálni velük is.. Nálunk undorító ami megy, így ezt látva nem csodálom ha valaki nem veri nagy dobra a kapcsolatát. Ettől nem szereti a másikat kevésbé, nálam ez inkább a kapcsolatom védelméről szólt. Van olyan házaspár nálunk akik a mai napig külön járnak ebédelni és a cégnél szinte sose beszélnek pont ugyanez miatt - ennek ellenére jó a kapcsolatuk :)

A helyzetről elég sokat elmond hogy hónapokig azt sem tudták mi egy pár vagyunk, csak néhány ember.

Persze ha valahol normális a helyzet nem tudom miért megy a sunnyogás, ez meg amiket előttem írtak speckó esetek.

2018. dec. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!