Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha beleszerettek valakibe, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettek valakibe, de nem viszonozza az illető, akkor mennyi idő alatt sikerül elfelejteni? Kinek meddig tartott?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok oda hogy F vagy N írta.
2019. júl. 9. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
1 év. Én vagyok a nő.
2019. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

~ 1 hónap.

Én vagyok A Férfi.

2019. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Valtozo. Attol is fugg mennyire melyen szeretted es mennyire vagy erzekeny te magad is alapjaraton.

Nekem volt olyan aki eletem szerelme volt, ee tenyleg. Azt hittem belehalok, mert egyszeruen nem tudom megmondani, de borzasztoan megszerettem a sracot. Nah ot olyan 6 evig tartott elengednem vegleg. Persze volt kozben mas, de sikertelenul hiszen teljesen padlon voltam, igy nem tudtam ertekelni a jobbat akkor meg.

Volt olyan is, aki siman elengedtem egy par honap alatt.

Pedig amugy en erzekenyebb vagyok, de o iranta nem voltam olyan melyek az erzeseim.

Van akihez kellett egy kb 2 ev..


No/27

2019. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha elfelejtettem volna, most nem tudnék válaszolni. Szerencsére nem vagyok Alzheimer kóros, így emlékszem mindegyikükre.
2019. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Férfiként átlag 1 év, de volt már több is sajnos.


És mennyire gáz, hogy utána nevetségesnek tűnik az egész visszagondolva.

2019. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pedig kicsit sem nevetséges!
2019. júl. 9. 21:54
 7/12 A kérdező kommentje:
Kimaradt egy t...
2019. júl. 9. 21:54
 8/12 A kérdező kommentje:
Mégis jó! Bocsi!
2019. júl. 9. 22:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nyilván arra gondoltam, hogy utólag még véletlenül sem tudnám elképzelni vele...
2019. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A rutinnal egyre kevesebb időbe telik őket "elfelejteni".

32/f

2019. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!