Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valaki ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki ebben a helyzetben? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Exemmel lassan 3 éve, hogy szakítottunk. Az elmúlt években folyamatosan tartottuk a kapcsolatot. Volt, hogy 2-3 hónapra összevesztünk, aztán mindig valamelyikünk újra felkereste a másikat.

Mikor megbeszéltük, hogy soha többé nem fogjuk egymást, akkor a sors úgy alakította, hogy elkerülhetetlen volt. Akkor együtt töltöttünk néhány napot, mintha semmi rossz nem történt volna, úgy viselkedtünk, mint egy pár. Ki akartam békülni, de ő azt mondta, nem tud velem lenni.. mert fél a csalódástól.


Végig szerettük egymást. Sok minden történt, de az sosem múlt el.


Volt közben egy kapcsolatom, szerelmesnek is éreztem magam, aztán nem működött, minden újra indult az exemmel. Mintha meg sem történt volna a másik.


Neki van barátnője, 3 hónapja, mielőtt összejöttek, még egy héttel előtte részegen felhívott, hogy elmondja, hogy velem akar lenni..


Gyerekes hülyeségeken veszekedtünk, makacsságból szakítottunk. Mindketten túl büszkék voltunk.


Nem tudom már, mit érzek iránta, de sokszor hiányzik.

Hiába van mással, belül mégis folyamatosan úgy érzem, hogy valami különös kapocs van köztünk. Valamiért ő más. És úgy érzem, közel sincs vége köztünk a dolgoknak. Nem biztos, hogy párkapcsolat kellene tőle. De úgy érzem, benne kellene lennie az életemben.

Miért?


1 évet voltunk együtt.

23L


2018. júl. 16. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

-.-


Babám... te mindent megteszel azért, hogy ott maradjon az életedben, így nem az Univerzum és Merlin mester az Ezo Tv sztármágusa küldi azokat a csodás jeleket, hogy "neked ott kell maradjon a fiú az életedbe". Ezt te csinálod magadnak.

Van akinek 2 év kell mire lezár egy kapcsolatot. Ha ott tipereg körülötted a régi kedves, akkor haladás itt nem lesz.

Ha kezdeni is akarsz az életeddel valamit, és többet kihozni belőle mint amit elve egy latin amerikai szappanopera szintje nyújt, akkor megtanulod lezárni a kapcsolatot. Mert ebbe buktál bele. Nem vagy túl rajta. Ezért érzed azt, hogy hozzá kötődsz még mindig. Plusz alap dolgokon buktatok meg, így esz a kefe, hogy "mi lett volna ha".


Az életed akkora klisé halmaz. Ebből akkor tudsz kikeveredni, ha végre leszámolsz a múlttal, a kapcsolattal. Zárd ki az életedből, zárd le ezt a fejezeted, mert így egy helyben toporogsz mint a kezdő balettos az első spiccénél...


Addig semmi jó nem fog veled történi, mindig a múlt negatív aspektusai ismétlődnek majd, amíg NEM TANULOD MEG LEZÁRNI A MÚLTAT. Kb. ennyi bajod.

2018. júl. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van, tény, hogy még mindig nem tettem túl magam és kötődöm.

Sokszor próbáltam túllépni, voltak mások, akik érdekeltek, hiszen másik barátom is volt. :)

De aztán mégis képbe került.

2018. júl. 16. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!