Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Van egy férfi ismerősöm akivel már több mint fél éve beszélgetek, de ez idő alatt nem sok konkrétumot árult el magáról és nem igazán haladt az egész, ezért a múltkor megkéredeztem, hogy így mi értelme van, meg hogy beszéljen magáról többet.

Azt mondta, hogy egyrészt túl messze élek tőle, másrészt nagyon zárkózott vagyok, amikor meg nem zárkózott akkor problematikus és ez nem jó jel, ezért nem akarja hogy egyenlőre többet tudjak róla.

Ez nyilván rosszul esett ezért megkérdeztem, hogy akkor minek beszél velem egyáltalán, amire azt válaszolta, hogy nem fog dícsérgetni mert ezzel csak akarom elérni, de hogy a hátrányok ellenére is beszél velem és nem tenné, ha nem akarná. De szerintem ez semmit nem magyaráz meg. Az ilyen érzelmi bizonytalanságot meg nem viselem jól, de most már nem tudom, hogy én reagálom-e túl.



2019. márc. 20. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól kikerülte a vâlaszadást azzal,hogy Téged próbál okolni azért,amiért ez nem történt meg.Én egy percet nem foglalkoznék vele többet.


Volt mâr csak kicsit hasonló esetem,de én megmondtam ,hogy akkor ennek így tovább nincs értelme.

2019. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fontos, hogy "jogos"-e. Az a kérdés, hogy mit jelent, amit mond, és mire utal, és hogy te mit kezdesz ezzel. Nekem nagyon unszimpatikus, hogy így taktikázik és játszmázik. Az ismerkedés lényege, hogy fokozatosan megnyíltok egymásnak, ő pedig ebből kivonja magát. Ez így nem működik.
2019. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Manipulal es titkolózik. Hagynam a fenébe. Valami nem tiszta körülötte.
2019. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl.


Két dolog ugrik be rögtön kérdésed alapján:

Sosem értettem miért futnak az emberek olyan vonat után ami nem áll meg... Jelen esetben te...


A másik, hogy az ember ha igazán kedvel valakit akkor azon van hogy találkozzon vele.

Hétvégén van megbeszélt randim 700km re innen... Távolság nem kifogás.

Az ok egyszerű nem kellesz neki.

Lépj tovább!

2019. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jah, szerintem se tiszta.

Nekem ez nagyon fárasztó, ki is ábrándított az ilyen, volt egy ilyen fiú, aki tetszett...ahhhh...

most is csinálja ezt valaki, de múltkor rászóltam, hogy legyen már komoly, akkor válaszolt.

De ez, amit meg csinál, amit a végén írtál, attól még rosszabb az egész, ne hagyd már hogy manipuláljon, tovább tetézi az amúgy is xar személyiségét

2019. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem, hogy manipulál. Csak nem értem, mert ha engem nem érdekel valaki, akkor nem pazarlom az időmet arra, hogy naponta akár több órát beszéljek vele, és főleg nem kezdeményezném a kommunikációt, ő viszont ezt teszi. Tudom, hogy hagynom kéne, de nem olyan egyszerű mert ha valaki hét hónapon keresztül manipulál az elég durva dependenciát tud eredményezni.
2019. márc. 20. 11:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem reagálok túl, mellèbeszèl, manipulál, rád tolja a felelőssèget.

Èn a helyedben nem fordítanèk erre több figyelmet, energiát, semmi èrtelme.

Eleve nem èrtem minek hónapokig neten írogatni egymással, ha sehova nem tud haladni a törtènet. Túl messze èltek egymástól, normálisan működő kapcsolatot nem is lehet így kialakítani, vagy csak nagyon nehezen, de ahhoz tenni is kène.

De ez így csak tömèny idővesztegetès.

Nem tőle kellene megkèrdezned mi èrtelme van, hanem magadtól. Önálló emberi lèny vagy, kèpes vagy gondolni, èrezni, ès egyedül is döntèst hozni. Átgondolod, hogy neked tetszik-e ez az egèsz, látsz-e benne esèlyt, jövőt stb. Nem? Akkor el kell köszönni, ès kèsz. Ès nem erőlködni feleslegesen.

Ès a jövőben inkább olyannal ismerkedj, akivel esèly is van valaminek kialakulnia, nem a világ vègèn lakik hozzád kèpest.

2019. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne pazarolná rá az idejét? Lehet, hogy unatkozik vagy közben simized az egóját, miért ne írna.
2019. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne indokolt a dependenciád, ha már lett volna testi kapcsolat, de így hogy nem ismered és titkolózik is, felejtős a történet. Ha megnyílt volna neked és egyre több mindenbe avatna be azt mondanám hogy van értelme, de ennek tudatában nincs.
2019. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én simán el tudom képzelni, hogy kapcsolatban van, csak unatkozik, és jól esik más nőkkel írogatni, de sok részletet nem akar elárulni magáról, mert a végén összeállna a kép és lebukna. Te simán csak jó vagy unaloműzőnek, ezért keres, amúgy meg nem vagy neki fontos. Én már rég koptattam volna.
2019. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!