Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkre mikor szokott rátörni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkre mikor szokott rátörni a kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

Én azt látom, hogy már 28-30 éves nők is kezdenek bepánikolni. Érzik, hogy már egyre gyengébb versenyzők az újdonsült 20 éves csaj felhozatallal szemben, és már elkeseredetten komoly kapcsolatot vagy férjet keresnek. Érzik, hogy ha most nem sikerül "normális" pasit fogniuk, akkor ez már innen csak rosszabb lesz.

Sok olyan nőt ismerek, akik férjhez mennek ebben a korban egy olyan férfihez, akinél jóval jobb pasijai is voltak a múltban, de már nem tudják hozni ezt a szintet.

Ez már kapuzárási pánik a nők részéről? Úgy tudtam, hogy az 30-35 éves korban vagy afölött jelentkezik tömegszámban. Erre meg 30 alatt/körül is ezt tapasztalom. Pánikolnak a csajok.


2019. júl. 24. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Okés, hogy provokálsz, de mi a kérdés?
2019. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Én inkább azokat látom pánikolni, akik 30 éves korukig, de leginkább 40 éves korukig rosszul döntöttek, túl sok rossz döntést és választást hoztak.
2019. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Csak azok, akiknek még se kapcsolat, se gyerek. A maradék. Mondjuk úgy 2-3%-a a harmincasoknak. A többiek épp azon pánikolnak, hogy elfogy az akciós pelenka.
2019. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem jóval kevésbé pánikolnak a nők, mint régen. A 80-as években már 23-24 évesen pánikoltak, most meg ott a 30-as átlagosfejű szingli nő, felregel egy társkeresőre és másnapra levéláradat zúdul rá. Persze neki 10 pontos pasi kell, így nem fogja megtalálni a bodogságot.
2019. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
# 4 Jót nevettem, köszi. :)
2019. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
A mai világban minek összeházasodni? Minek a gyerek? Nem értem én ezt a pánikolást.
2019. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

28 éves nő vagyok, de szinte az összes barátnőmhöz képest én vagyok a "legelkötelezettebb" , mert együtt élek a párommal. Mindenki más kb bulizik meg azzal dug akivel épp akar.


A legtöbb házasság és baba is inkább 30-35 után jön. Szerintem ez már egy másik generáció, ez nem pánikol... Persze lehet önámítani magad, de nézz végig a való világban és ezt fogod látni, amit mondok.


28n

2019. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért árnyaltabb, mint ahogy gondolod. Az való igaz, hogy van egyfajta pánik, jellemzően 30 körül, de lehet korábban is, vagy később is... de ez pont nem arról szól, hogy mennyire "versenyképesek" más nőkkel szemben, hanem hogy x időn belül családot, gyereket akarnak. A tapasztalatom az (én is nő vagyok, magamon és rengeteg barátnőmön is tapasztaltam), hogy ez nem annyira a szingli nőknél jön elő, hanem pont a kapcsolatban lévőknél... hogy az új pasi elvesz-e x időn belül, hajlandó-e gyereket vállalni, mert ha nem, akkor nekem gyorsan másikat kell keresnem. Én a magam részéről sose aggódtam azon, hogy nem találok párt, mert mindig találtam. Azon aggódtam, hogy az a pár mennyire gondolja komolyan és pláne milyen időtávban. Ez a "ketyeg a biológiai órám, szülnöm kell" típusú pánikolás, sajnos tényleg létezik.

Húsz évesekkel viszont sose rivalizáltam, teljesen más a "célcsoportja" a 20 éveseknek és a családalapításra vágyó nőknek.

2019. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Rám konkrétan csak a sima pánik, kapuzárás nélkül.
2019. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amióta elmúltam 30, már nem stresszelek a társkeresés miatt, vagy találok hozzám illőt, vagy feltalálom magam egyedül is az életben, vannak céljaim, hobbijaim a családtervezésen és társkeresésen kívül is. :-)
2019. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!