Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogyan tovabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tovabb? Erdemes lenne megbocsatani? (lehet megbocsatanek de nem biztos, hogy tudok)

Figyelt kérdés

Tudom igen, hogy ez rajtam all, de azert le irom nektek, mert erdekelnek a normalis valaszok/tapasztalatok.

Szoval ott kezdodik, hogy van egy csaj akit ket eve megismertem, de kis ido utan elvaltak utjaink (meg erzett valamit az exe utan es azt hitte nem vonzodok hozza szexualisan, de ezt mar azota megbeszeltuk).

Most ket evre ra lattam egy kavezoban es annyira elkeztunk szemezni, hogy estere rairtam es azota beszelgeettunk szinte napi szinten(telefonszamcsere is volt meg minden ilyesmi). Mar egesz komoly dolgokrol is beszeltunk meg, hogy bejovunk egymasnak, mi miert volt regebben.

A lenyeg hogy elhivott egy fesztivalra hogy menjunk ketten, mivel baratnoivel akart menni, de visszamondtak, volt kicsi vita de megis akart menni s akkor menjunk egyutt.

Beleegyeztem meg minden s masnap indultam is hogy legyek fennt hamarabb ahonnan indultunk volna (van lakasom ott s van hol legyek, tudjuk elintezni a dolgokat).

Es akkor delelott jott a hir, hogy a baratnoi meg is jonnek, s akkor full lenne a sator (ugy volt hogy o hozza s abban alszunk). Ennek a lenyege, hogy ok mar megbeszeltek regen a dolgot, csak azthittek nem jon ossze, s akkor mentem volna en, de osszejott es hat en igy maradtam. Mar igy kedvem se volt, meg ha mas ismerosnel lett is volna hely.

En ertem hogy nem vagyunk egyutt es hat dontenie kellett, de nagyon rosszul esett, at@szva ereztem magam. Allitolag o is rosszul erzi magat.

Persze van az ember hogy blekepzeli magat az o helyzetebe, de en talan probaltam volna megoldast talalni ra.

Vitattuk kicsit a dolgokat de nem volt kedvem veszekedni es mondtam majd megbeszeljuk, ha o is akrja es nem mindegy ez az egesz neki.(amire azt mondta hogy nem, de nem eroltetne ha egyikunk mashogy gondolna).

Mondtam kell egy kis ido mig atgondolom (legalabb mig tavol van), erre o hogy adjunk magunknak idot.

Ezek utan mostmar azert kivancsi leszek, kicsit legalabb megbanja, es persze, hogy ir-e.

Szerintetek? Lehet nagy dolgot csinalok belole, de ha egyser rosszul esett meg ilynek. Ezek utan a bizalom is kisse kerdesesse valt.Es ha mar parkapcsolatban lettunk volna? Es nem az bant, hogy nem mentem, hanem, hogy most pont vele van ez a helyzet, mikor minden szepen ment.

Velemenyek/tapasztalatokat koszonom.



2019. júl. 24. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szard le a csajt, ennek a kínlódásnak semmi értelme. Arra jó lettél volna, hogy ne egyedül menjen fesztiválozni, egyébként meg semmire sem kellesz neki. Ne alázd meg magadat jobban.

23N

2019. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ló, jó a szamár is. Barátnői előtt már szégyel vagy mi?
2019. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem nem arrol van szo, mondta hogy hazavtora is meg akar hivni, meg mar emlitett masnak, csak hogy ez mar el volt tervezve mielott el kezdtunk beszlni.
2019. júl. 24. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt azért még a bizalom ne bukjon el.De nő létemre azt mondom,hogy most az a helyzet van,amit te is gondolsz,hogy neki kellene írnia,keresnie.

Engem is bántana,főleg ùgy hogy az indulás reggelén szól.Elég meggondolatlan,és befolyásolható.Viszont azt gondolom,hogy ez még nem akkora vétek,amit ne lehetne elnézni.De ehhez elvárható,hogy írjon.Ha legközelebb is előfordul hasonló,akkor már elgondolkodnék alaposan.

Plusz ha ő azt mondja adjatok magtoknak időt,akkor amúgy is bizonytalan volt.Az meg nem jó jel.Mert ő viselkedése a sértő.

2019. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 Nem az indulas reggelen volt, hanem feljottem hamarabb, mert itt is van lakasom, masnap lett volna az indulas.

Masik, meg lehet azert jott az idovel, mert tudta hogy rosszat tett es mindeketten fel voltunk dulva es nem akartunk veszekedni. Az meg mar csak jo lenne ha miattam mondta volna (ugy ertem, mert ezt akartam, s o is beleegyezo legyen)

2019. júl. 24. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, inkább az agyadat húzza. Én abban sem lennék biztos, hogy valaha is lemondták a barátnői, de tegyük fel, igaz.

Akkor sem értem az ismerkedős köröket miért pont egy fesztiválon kéne elkezdeni?

Annak jobb helye lenne pl. abban a kávézóban, ahol megláttad.

Nem pörögnék túlzottan rá a helyedben, ha ír, ír, ha nem, nem.

2019. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

En azt nem ertem miert nem vettel egy satrat vagy kertel ? :D

Ha akarsz menni mennyel ha csaj akar valamit a te satradban kot ki ugy is, ha nem akar semmit lett volna tarsasagod es lehetoseged valakivel ossze jonni a fesztivalon.

2019. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Adom a 7.valaszt. Igaza van! Legalább lesz társaságod a fesztiválra és nem is ő lesz ott az egyetlen nő. Még lehet a csajszi nyalná be a fagyit ha te ott összeismerkedsz valami sokkal normálisabb csajjal.
2019. júl. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha segit, ma delelott mar irt, hogy mi a helyzet velem.
2019. júl. 25. 10:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám a csajt, és ezt nőként írom. Játszik veled, arra vagy jó, hogy szórakoztasd, ha nincs más. Persze néha bedobja a mizu veled kártyát, csak ettől még nem fog komolyan venni. Legalábbis az egészből ez jön le.
2019. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!