Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem miért nem tud megbocs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem miért nem tud megbocsátani egy régi "botlást"?

Figyelt kérdés
A "botlás" a következő volt: egy laborvizsgálat kimutatta, hogy az éhgyomri vércukor szintje 20(!) volt. Én az otthoni készülékkel. Megmértem én is, 27.5 volt. A háziorvos berendelte a sürgősségire. Az a baja, hogy előtte odatelefonáltam a háziorvoshoz, mert úgy láttam, hogy egyáltalán nem veszi komolyan az egészet. A háziorvos persze elmondta neki, hogy felhívtam, ezért gyakorlatilag nem állt szóba velem. Ez még 2018 szeptemberében volt. Azóta nem bocsátott meg, úgy kezel mint egy darab #$%^*-t. Miért nem lehet ezt a ballépést megbocsátani? Mi az, hogy beleugattam a dolgaiba? Az mondja, kíváncsi hogy én mit szólnék ahhoz, ha ő hívogatná háziorvosomat. Ha ilyen bajom lenne, még örülnék is, ha felhívná. Tényleg nem tudom, hogy mit csináljak, hogy rendbe hozzam köztünk a dolgokat. Valóban akkorát vétkeztem?

2019. jún. 14. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy mehettél hozzá egy ekkora baromhoz?
2019. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Agyára mehetett a cukorbetegsége. Vagy valami más baja van, de normális ember ezt vagy megköszöni, vagy legrosszabb esetben 1 nap múlva elfelejti.
2019. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább téged nem bír.
2019. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Szóval 8 hónapja úgy kezel, mint egy darab szart, te meg még mindig nem hagytad ott ezt a vadbarmot?

Gratulálok.

2019. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
13 éves házasságról beszèlgetünk, 2 gyerekkel.
2019. jún. 14. 12:29
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hangzik, mintha valami nagyobb baja lenne, de ezen keresztül próbálja levezetni. Vagy nem akarja magának beismerni, hogy valós problémája van.
2019. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
"13 éves házasságról beszèlgetünk, 2 gyerekkel." És ez indok arra, hogy eltűrd ezt a bánásmódot? Szép példát mutatsz a gyerekeidnek.
2019. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra lennék kíváncsi mint az első válaszoló. De nem is ez a lényeg most. Hanem hogy NE. HAGYD. MAGAD. Én a helyedben EGYSZER és UTOLJÁRA leülnék vele megoróbálni normálisan megbeszélni az egészet. Amennyiben nem megy mert nem partner, gondolkoznék a váláson. Amennyiben megy és letisztázzátok hogy a jövőben ki hogy viselkedik, de ezt nem tartja be, gondolkoznék a váláson. De ha sikerül megbeszélni és tisztázzatok a dolgokat, valamint emberszámba hajlandó venni akkor happyend.
2019. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Félreérthető voltam. Nem vágja a háziorvos felhívását állandóan a szemem közé. A viselkedése változott meg azóta.
2019. jún. 14. 13:04
 10/21 anonim ***** válasza:
5%

Mégis mit vársz?

Orvos-páciens kapcsolat a feltételen bizalmon és diszkréción alapul, ahogy a párkapcsolat/házastársi kapcsolat is. Te mindkettőbe belegázoltál nagyon durván.

Lényegében a háta mögött kevertél egy ilyen nagyon személyes és intim kérdésben. Lehet itt a csávót barmozni, ahogy azt szokás ezen az oldalon, de aki ilyet csinál az nem ezt az egy ilyen húzást viszi véghez 13 év alatt, nyilván betelt a pohár.

Én azóta nem voltam a háziorvosomnál (kb. 10-11 éve) mióta hasonlót eljátszott az anyámmal, és nem is fogok menni. Szóba sem állok vele semmilyen formában. Inkább megyek magánrendelőbe és fizetek mindenki tudta nélkül.

2019. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!