Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fog megbocsátani?

Figyelt kérdés

Régebben egy fiú barát szerelmet vallott (jó régóta voltunk barátok). Elutasítottam, ő elfogadta, de én nem tudtam túllépni rajta így megszakítottam vele a kapcsolatot.

Megbántam azóta. Sok minden történt rájöttem, hogy jobban meg kell becsülni a kapcsolatokat. Ezért felkerestem, de nem akar velem beszélni. Mit tehetnék?


2019. jún. 16. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt te szúrtad el, jogosan akadt ki.


Adj neki időt, és reménykedj.

2019. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meg fog, csak kell egy kis idő neki. Ez gondolom elég hirtelen jött neki,hogyha már rég beszéltetek. Kicsit korábban is rájöhettél volna erre.
2019. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Jó, én meg 4 hónapja próbáltam visszaszerezni egy fiút,akit a barátomnak hittem.Még arra se méltatott,hogy meghallgatáson.Tanulj az esetemből.
2019. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
meghallgasson*
2019. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

Ő is sokáig vissza akart engem szerezni mint barátot.

2019. jún. 16. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj rá, és megtudod hogy reagál
2019. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretett biztosan visszajön.
2019. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiúként én is jártam már így egy lánnyal. Többet szerettem volna két éve, de ő nem akart. Majd ezután ő keresett meg engem, hogy legyünk már barátok, mert mint embert bír. Megpróbáltam, de nem tudtam nem úgy nézni rá. Megszakítottam vele a kapcsolatot, szerintem most már örökre.
2019. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen, csak fordítva. Elkezdtem többet érezni iránta.

Elmondtam az érzéseimet. Mikor nem tudta viszonozni mondta, hogy fontos neki a barátságunk. Szerencsésnek éreztem magam, hogy ilyen jó barátom van aki kivezet ebből a viszonzatlan érzésből. Erre azt vettem észre, hogy kerül engem, majd elmondta, hogy ő nem tudja ezt a barátságot folytatni.

Rossz volt, hogy lemondott rólam. Sokáig próbálkoztam, hogy visszaszerezzem mint barátot. De hiába. Ha megkeresne akkor szóba állnék vele,de nem akarom vele tartani a kapcsolatot.

Megértem a srácot. De le a kalappal, hogy volt bátorságod, hogy felkeresd őt miután megbántad. Írj neki egy facebook üzenetet és kész.

2019. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!