Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg teljesen máshogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg teljesen máshogy kell meghódítani egy 10/5 és egy 10/8 pontos nőt?

Figyelt kérdés
Véleményeket, tapasztalatokat írjatok! (33/f)

2019. júl. 25. 07:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

1.) nem írtam, hogy egy 5-ös nem lehet jobb szerető, mint egy 8-as. Sőt...

2.) Én csak feltettem egy kérdést, miszerint nekem az tűnt fel, hogy teljesen máshogy kell meghódítani egy vonzóbb nőt, és a kérdésem arra irányult, hogy más is így látja-e


Amiket írtál tökéletesen igaz.

2019. júl. 25. 21:14
 22/24 anonim ***** válasza:

Na de figyu. Én 5 pontnál tuti nem vagyok több, bár biztos ki lehetett volna úgy sminkelni és fodrászolni, hogy 6 legyek (most nemrég szültem és ez nagyon látszik).

De én pl nem is tudom hová tenni a bókokat, nem értem, mért mondják. Azt az értelmét látom, hogy a fickó megmondja, melyik ruha tetszil neki, akkor tudom, milyen az ízlése, és mit kell felvenni, ha örömet akarok neki okozni.

De hogy a szépeket mondás befolyásolja, hogy összejöjjek valakivel?

Nálam ennek inkább taszító hatása van, vhogy azt éreznèm, vmi negatívat rejteget az a pasi pl szenvedélybeteg, szemèlyiségtavaros, lusta, szexuális problèmái vannak stb.

2019. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Engem nemrég pattintott le egy meglehetősen vonzó nő. Azt mondta, hogy mint pasi nagyon bejövök neki, de ez a túlzott figyelmesség és kedvesség neki zavaró. Ha néha kételyek között hagytam volna, vagy nem mutatom ki hogy mennyire bejön nekem, akkor összejött volna velem. Így viszont nem érez semmi kihívást.
2019. júl. 25. 21:53
 24/24 anonim ***** válasza:

Értem, de a külső nagyon befolyásolható. Nyilván van nagyon csúnya és nagyon szèp ember, de a kettő között iszonyú sokat számít a beletett munka, tehát, hogy az illetőnek ez mennyire fontod.

Egy 10/5 nőnek a külsejükbe invesztáló, bájgúnár pasik is holt cikik lehetnek, ha a csaj más síkon mozog.

Ti abból indultok ki hogy aki 10/5, annak egy pl 10/9 pasi mekkora jutalom. Pedig abszolút nem.

Harmincasokról beszèlünk, nem iskolásokról.

2019. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!