Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha külsőre nem tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külsőre nem tetszem neki, érdemes belsővel meghódítani? Lenne-e értelme, ha tudnám, mikor vele lenném, hogy nem vagyok az esete? N

Figyelt kérdés

Ez tipikus az a kérdés lesz, amelyiknél nem szimpatizaltok majd a kérdezővel, azaz velem, de azért kiirom.

Tehát bem vavyok sikertelen a férfiaknál, sokaknak tetszem, alacsony lány vagyok, nagyobb de nem túlmeretezett mellel. Adok a ruhámra, sminkelek minden nap, de nem vastagon. Hajam nem valami dús sajnos, de ez genetika, ez van.

Szóval sosem volt gondom a párkereséssel, sosem voltam hosszan szingli, ha véget ért egy kapcsolatom. Mindig imádták bennem az udvarlóim a magasságom, hogy alacsonyabb vagyok, meg az alkatom, hogy nem vagyok duci, mégis van mellem.

De most egy olyan helyzetben vagyok szingliként, hogy nem egy udvarlóm tetszett meg, hanem csak egy ismerősöm. Belezúgtam, mondjuk ki. De hát az van, hogy magas, vékony srác amúgy, és az olyan lányok tetszenek neki, akik magasak, vékonyak. Tehát tőlem legalább fél fejjel magasabb, kis mellű, tőlem vékonyabb, hosszú lábú lányok tetszenek neki. Tudom, mert mondta. Persze emellé szép arc, stb. A stílust leszarja, mármint tetszenek neki a kevésbé nőies stílusúak is, ha amúgy szép a lány.

De nekem ő tényleg tetszik.


2019. júl. 23. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a legtöbb férfinak van egy ideálja, ami ideál is marad, de attól még tudnak vonzónak tartani sok más típusú nőt is. Nekem ez a tapasztalatom.
2019. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig a kifejezetten vékony, kismellű lányok jöttek be. A jelenlegi párom meg nagy mellű, igazi homokóra alkat, egy picit nagyobb fenékkel. És imádom, soha nem hagynám el egy zsáneremnek számító nőért. Mert megszerettem úgy ahogy van, ő a társam.

Szóval hajrá, nem reménytelen!

2019. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem például nem jönne be feltétlenül csak azért valaki mert alacsonyabb, vagy mert milyen méretű kosara van. Ha intelligens és van humorerzeke is, az fontosabb lenne..
2019. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eleinte én sem voltam párom tipikus esete. Szépnek talált, de sok mindent furának tartott rajtam (ezek utólag derültek ki). Aztán ahogy telt múlt az idő, megváltozott az ízlése, és a régi ízlését már csak a média agymosásának tartja. Neki a full nőies, csúnya szóval élve kicsit p$csás lányok jöttek be. Tipikus nagy mell, hosszú, sötét haj...stb. Én pedig vagányabb stílusú vagyok, és nagy melleim sincsenek. Extrém haj, piercingek, tetkók. Ma már ő találja ki, milyen színű legyen épp a hajam, vagy kéri, hogy nyírjam fel, mert olyan jól áll. A legutóbbi piercing szúrásomat is ő javasolta. Szóval teljesen átalakult az ízlése, pedig semmi kényszer nem volt. Egyszerűen jól érzi magát velem, szeret, és boldog.

Nyilván ha kifejezetten csúnyának lát a másik, akkor csodát nem lehet tenni. De ha csak nem vagy tipikus ideálja, akkor még lehet esély :)

2019. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Összejönnél olyan férfival aki nem tettszik?

Ugye hogy nem...

Miért várod ezt el mástól?

Majd a belsőddel meghódítod? Szép belsőd lehet ha rá akarod tukmálni magad olyanra aki nem akar téged.

Gondolkozz mielőtt cselekszel...

2019. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!